حضور دکتر علی گلمرادی در همایش ریتاک

slider-hamayesh-ritak

اگر به حقیقت به دنبال موفقیت در کشور هستیم و تلاش داریم که انشالله مشکلات کشور را مرتفع کنیم باید از همین نوع کارها انجام دهیمهمایش ریتاک

به گزارش پایگاه خبری کودک و نوجوان، اختتامیه همایش ریتاک با محور تربیت کودک و نوجوان روز جمعه برگزار شد.

چند هفته ای است که در کارگاه ها شرکت کرده اند و امروز روز مسابقه است. روز برنده شدن.

ولی اینجا تفاوت در این است که این شرکت کنندگان بیشتر از مسابقه خوشحالند که آموزش های بسیار فراگرفته اند. آمده اند تغییر و تحولی در دنیای فناوری ایجاد کنند. آمده اند ثابت کنند می توان از تکنولوژی و فناوری مثبت استفاده کرد. در جهت آموزش و تربیت کودکان و نوجوانان.

با تنی چند از شرکت کنندگان به گفت و گو نشستیم… شانزده گروه شرکت کرده اند در محور تربیت کودکان.

مشکلات کودکان را شناسایی کرده اند و در راستای بهره وری از تکنولوژی در رفع این مشکلات برآمده اند.

موضوعی که بیش از همه نظرمان را جلب کرد حضور دکتر علی گل محمدی نماینده مجلس و رییس فراکسیون کودک و نوجوان و حضور دکتر حسینیان دبیر اجرایی فراکسیون بود.

دکتر گلمرادی در سخنرانی خود با اشاره به افتتاح فراکسیون در هفته کودک اشاره کرد:« این همایش کار بسیار پسندیده و با ارزشی است و جا دارد از عوامل آن و از دانشجویانی که در این همایش شرکت کرده اند و برای امروز و آینده کشور  تلاش می کنند کمال تشکر را داشته باشم.»همایش ریتاک

وی افزود: «اگر به حقیقت به دنبال موفقیت در کشور هستیم و تلاش داریم که انشالله مشکلات کشور را مرتفع کنیم باید از همین نوع کارها انجام دهیم اساس توجه به مبحث کودک و نوجوان به عنوان اساس توسعه سرمایه های فکری و اساس موفقیت کشور در همین کارها می باشد که جوانان امروز زحمت آن را کشیده اند.»

گلمرادی با اشاره به این موضوع که ما در مجلس دهم در برنامه ششم توسعه کشور در واقع یک توجه ویژه به این موضوعات داشته ایم تأکید کرد: «این مژده و نوید را هم به عزیزان بدهم که ما در هفته جهانی کودک فراکسیون کودک و نوجوان را در مجلس راه اندازی کردیم؛ حتما و حتما برای موفقیت شما بزرگواران و جود و پشتیبانی مجلس می تواند کارساز باشد مجلس هم در جایگاه قانون گزاری در تسهیل فرایند و برنامه هایی که کار شما را آسان خواهد کرد و هم در جایگاه نظارتی برای اینکه ما سازمان های مرتبط را واردار کنیم که ایده ها و برنامه های شما را حمایت کنند تا به سرانجام برسند حتما میتواند نقش موثری داشته باشد.»

ایشان تأکید کرد: « با اعتقاد به این که نقش دانشگاه در موفقیت برنامه های مجلس هم موثر خواهد بود، ما تنها فراکسیون مجلسی هستیم که دبیرخانه اجرایی آن را با کمک شما دانشگاهیان عزیز شکل دادیم.»

وی در ادامه افزود: «انشالله که بتوانیم با کمک هم و با باور به سرمایه های کشور در این مبحث که اساس موفقیت کشور است همه با هم موفق و سربلند باشیم.»

در این همایش جنب آقای مهندس خدایی از طرف اپراتور همراه اول، جناب آقای مهندس زربخش از سوی معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری جناب آقای مهندس کلاهدوزان از سوی تین تاک نیز به عنوان ناظرین مجموعه در این جمع حضور داشتند.در ادامه همایش شرکت کنندگان موکاپ های خود را ارائه کردند. و در نهایت اسامی برندگان به شرح زیر توسط هیأت داوران اعلام شد

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top