حادثه تروریستی اهواز کوچکترین خدشه در اراده ملت وارد نخواهد کرد

slider-hadese-ahwaz

نماینده مردم بندرماهشهر، بندرهندیجان و امیدیه در مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه امروز کوچک‌ترین خدشه‌ای در اراده ملت ایجاد نخواهد کرد و اصول و پایه‌های نظام را مستحکم تر کرده و باعث قوی‌تر شدن اراده ملت ایران می‌شود.

علی گلمرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در بندرماهشهر با عرض تسلیت شهادت تعدادی از شهروندان اهوازی به ملت ایران به ویژه مردم خوزستان اظهار داشت: امروز شاهد شهادت تعدادی از فرزندان برونمند دیار خوزستان بوده‌ایم که البته این حوادث از ابتدای خوزستان تاکنون مشابه زیادی داشته است.

وی افزود: استکبار جهانی با استفاده از ظرفیت‌های پلید درون منطقه‌ای خود مانند رژیم صهیونیستی غاصب و حکومت‌های خود فروخته و دست نشانده آمریکا همواره کینه و دشمنی عمیق خود با نظام مقدس جمهوری اسلامی را بیان کرده است؛ هدف استکبار جهانی همراه دوری مردم از نظام بوده در صورتی که مردم و نظام در هم تنیده شده‌ و استکبار جهانی هیچ وقت فرصت نخواهد کرد که به اصل نظام خدشه وارد کند.

نماینده مردم بندرماهشهر، بندرهندیجان و امیدیه در مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن این جنایت ضد حقوق بشری بیان کرد: حادثه امروز کوچک‌ترین خدشه‌ای در اراده ملت ایجاد نخواهد کرد و اصول و پایه‌های نظام را مستحکم‌تر کرده و باعث قوی‌تر شدن اراده ملت ایران می‌شود؛ همواره پس از حوادث قبلی ما مصمم‌ترو جدی‌تر شده‌ایم.

وی گفت: این حادثه در هفته دفاع مقدس و در مراسمی که اقتدار نیروهای مسلح در معرض نمایش بود رخ داد، آنها خوب می‌دانند که باید با هر روشی مانع پیشرفت نظام شوند اما کور خوانده‌اند؛ حادثه ناگوار امروز که باعث رنجش و نگرانی مردم ایران شد بیانگر پستی و رذالت دشمن‌های قسم خورده نظام جمهوری اسلامی بوده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس بیان کرد: ایران یک کشور نظامی بوده که با داشتن توانمندی و ظرفیت‌های خوب امنیتی و دفاعی همواره پاسخ‌های سریع و کوبنده‌ای به تحرکات این چنینی داده است، بعد از حادثه‌ی مجلس و مرقد امام(ره) شاهد بمب باران مقر تروریست‌ها با موشک‌های نقطه زن شدیم که این پاسخ ما همه را حیرت زده کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پاسخ حادثه امروز اهواز مطمئنا محکم‌تر از پاسخ‌های قبلی خواهد بود تا دشمنان متوجه قدرت و عزیمت نظام را بار دیگر متوجه شده و بفهمند که با این روش‌ها به جایی نخواهند رسید.

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top