جمهوری اسلامی در حوزه امنیتی عزتمند و در اوج اقتدار است

گلمرادی نماینده مردم ماهشهر در گفتگو با رهیاب

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز کشور در حوزه امنیتی عزتمند و در اوج اقتدار است , ما در حوزه‌های امنیتی در جهان حرف‌های زیادی داریم اما در حوزه اجتماعی و اقتصادی متأسفانه وضع مناسب نیست.

علی گلمرادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بندر هندیجان اظهار داشت: مشکلات در شهرستان هندیجان و حوزه انتخابیه بسیار زیاد است نماینده مجلس در جایگاه نظارتی مطالبات مردم را از مسئولان و دستگاه‌های اجرایی پیگیری می‌کند.وی افزود: در شهرستان هندیجان یک تفاوت چشمگیری با دیگر شهرستان‌ها در همراهی مسئولان وجود دارد مسئولان باید پاسخگوی مردم باشند و این وضعیت در شأن مردم نیست و اگر از وضع موجود راضی نباشیم، نمی‌توانیم هیچ مشکلی را برطرف کنیم.نماینده مردم هندیجان در مجلس بیان کرد: مسئولان شهرستان هندیجان در مسئولیت خود توانمند هستند، بنابراین تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات مردم محروم عملیاتی کنند تلاش دلسوزانه ثمر دارد.

وضعیت فعلی هندیجان در شان مردم نیست

وی گفت: اگر بدون تعهد و کارآمدی مسئولیت‌ گرفتیم یعنی بی‌تقوایی کرده‌ایم ما باید دنبال کار و فعالیت‌های اجرایی برای مردم باشیم. باید ساعت‌ها به‌صورت شبانه‌روزی تلاش کنیم در پایان شب هم به فکر برطرف کردن مشکلات مردم باشیم.گلمرادی عنوان کرد: وظیفه شرعی و قانونی ما این است که به مردم در ۲۴ ساعت خدمت کنیم. اگر برای رضای خداوند کار کنیم خستگی معنا ندارد و از سوی خداوند انرژی و اقتدار نصیب ما می‌شود.

وی ادامه داد: ما صندوق انتقادات و پیشنهادات در فضای مجازی راه‌اندازی کرده‌ایم و به‌صورت ۲۴ ساعته موارد یا مسائل را پیگیری و دستورات لازم صادر می‌شود. هیچ گاه انتقادات سبب نشود که ما نا امید شویم و دست از کار بکشیم.عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: ما باید از فناوری جدید برای استفاده و انتقال مطالبات استفاده کنیم. جلسات هماهنگی حضوری در حوزه با مسئولان، دستیاران و بخشداران شورای شهر باید بیشتر برگزار شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات اساسی کشور بی‌توجهی به روستاها است. اگر روستاها رونق پیدا کنند فشار به دولت کم می‌شود. ما نباید توسعه روستاها را محدود کنیم و از اراضی کشاورزی در جهت اشتغال خود آن‌ها استفاده کنیم.گلمرادی توضیح داد: در بسیاری از حوزه‌ها بر اساس تفکر، تعقل، کار کارشناسی و برنامه‌ریزی عمل نمی‌شود. امروز کشور در حوزه امنیتی عزتمند و در اوج اقتدار است. ما در حوزه‌های امنیتی در جهان حرف‌های زیادی داریم اما در حوزه اجتماعی و اقتصادی متأسفانه وضع مناسب نیست.

در بسیاری از حوزه‌ها بر اساس تفکر و کار کارشناسی عمل نمی‌شود

وی افزود: از این لحظه باید برای دهیاری‌ها و روستاها برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم وضعیت ما در رابطه با آب شرب کشاورزی مردم هندیجان بسیار ضعیف و باید معضل آب منطقه و رودخانه زهره برای همیشه برطرف شود.نماینده مردم هندیجان، ماهشهر، امیدیه خطاب به مسئولان بیان کرد: ترس از مقامات بالا در پیگیری و مطالبه‌گری بسیار ناپسند و غیره قابل‌پذیرش است بنابراین هر گونه ترس از درخواست پیگیری مطالبات را به خود راه ندید.

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top