شهرک انرژی به‌صورت تمام و کمال در شهرستان امیدیه احداث می‌شود..

تحقیق و تفحص از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی سازمان بنادر و دریانوردی صورت می گیرد

شهرک انرژی به‌صورت تمام و کمال در شهرستان امیدیه احداث می‌شود/ مردم به شایعات توجه نکنند

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، علی گلمرادی در خصوص برخی شایعات مبنی بر خروج بخشی از شهرک انرژی از محدوده شهرستان امیدیه، بیان داشت: عده‌ای با سوءاستفاده از تریبون‌های مختلف به دنبال بهره‌برداری‌های خاص هستند.  لذا تأکید می‌کنم که شهرک انرژی و صنایع پایین‌دستی و تکمیلی نفت و گاز در زمینی به مساحت سه هزار هکتار در حریم و محدوده شهرستان امیدیه بر اساس مصوبه دولت و بر اساس پیگیری‌های مستمری که انجام پذیرفته است احداث خواهد شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: این مصوبه‌ی دولت در حال حاضر در دست مطالعه برای مکان‌یابی  است و آنچه مورد تأکید این‌جانب و مسئولین اجرائی می‌باشد این است که در راستای توسعه متوازن منطقه، این شهرک انرژی در شهرستان امیدیه جانمائی و احداث خواهد شد. در موارد متعدد در محافل و مجالس مختلف و مصاحبه‌های مرتبط به کرار بیان گردیده که هیچ میزانی از این شهرک موردنظر در حریم و محدوده شهرستان ماهشهر واقع نخواهد شد. بنابراین اظهارات برخی افراد در جایگاه حقیقی و یا حقوقی کاملاً مردود بوده و لازم است مردم عزیز و شریف حوزه انتخابیه مطالبات خود را از مسئولین مرتبط پیگیری و پرس‌وجو کنند.

گلمرادی ادامه داد: متأسفانه امروزه عده‌ای به دنبال بهره‌برداری‌های سیاسی هستند و بحث شهرک انرژی و صنایع پایین‌دستی و تکمیلی موضوعی است که بر اساس مطالبه و پیگیری‌های مستمر این‌جانب و مساعدت دولت تحقق پیدا کرده است و در ادامه‌ی مسیر هم این وظیفه بنده و نماینده عالی دولت در سطح شهرستان یعنی فرماندار است که پیگیر آن باشیم و کسی حق بهره‌برداری سیاسی از این موضوع را ندارد.

این نماینده مجلس تصریح نمود: مسئله‌ی احداث شهرک انرژی در راستای اشتغال و توسعه شهرستان امیدیه باید با جدیت پیگیری شود. لذا توصیه می‌کنم  به‌منظور جلوگیری از اخلال در امور و همچنین جلوگیری از تشویش افکار عمومی به دلیل ارائه‌ی اطلاعات نادرست و غلط از سوی سایر ادارات، سازمان‌ها و ارگان‌ها، این مراکز به امورات سازمانی و تکالیف ذاتی خود بپردازند.

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top