گلمرادی: کشاورزی خوزستان رو به تعطیلی است/ رفع مشکلات کشاورزان خوزستانی در اولویت قرار گیرد

وداع با واردات بنزین با افتتاح کامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس/صادرات بنزین در سال های آینده

نماینده مردم حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع مشکلات کشاورزان خوزستانی هر گونه اقدام لازم انجام شود و این موضوع در اولویت مسئولین قرار گیرد.

 به گزارش واحد رسانه و روابط عمومی علی گلمرادی نماینده مردم حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه در حاشیه دیدار با اصناف مختلف شهرستان هندیجان با ابراز گلایه مندی از بی توجهی مسئولین به مشکلات کشاورزان استان خوزستان اظهار کرد: بی توجهی مسئولین و اقدامات نا به جای آن ها، کشاورزی مردم استان را که از مشاغل اصلی آنهاست به تعطیلی کشانده است، احداث سد در بالادست و سهل انگاری در اعطای تسهیلات بانکی برای جبران خسارات وارد شده به شدت مشکلات افزوده است.

وی افزود: از این رو ضرورت دارد این موضوع در اولویت امور قرار گیرد، چراکه معیشت کشاورزان را به خطر انداخته است، به گونه ای که برای تامین مخارج زندگی نیز با مشکل مواجه شده اند،این موضوع به هیچ وجه پذیرفته نیست.

نماینده مردم بندرماهشهر، هندیجان، امیدیه و بندرامام خمینی (ره) در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مشکلات کشاورزان امروز به یکی از اصلی ترین دغدغه های نمایندگان استان خوزستان تبدیل شده است؛ عنوان کرد: در گفت و گو چند روز گذشته با رئیس بانک کشاورزی بار دیگر ضرورت و فوریت رسیدگی به مشکلات کشاورزان استان به ویژه کشاورزان هندیجانی یادآوری شد و همچنین به اعطای تسهیلات در اسرع وقت بدون مانع تراشی و پروسه طولانی اداری تاکید شد.

گلمرادی در پایان خاطرنشان کرد: رسیدگی به مشکلات کشاورزان مطالبه مشترک تمام نمایندگان مجلس شورای اسلامی است و با توجه به شرایط موجود ضرورت چاره اندیشی برای این مسئله بیش از پیش احساس می شود؛ از این رو مسئولین نه تنها باید برای رفع مشکلات موجود تلاش کنند بلکه بیش از آن باید برای جبران خسارات وارد شده به کشاورزان نیز همت مضاعفی داشته باشند

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top