خوزستان| شهرستان بندر ماهشهر در بخش درمان وضعیت خوبی ندارد

slider-vaziyate-bakhshe--darman

نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس گفت: شهرستان بندر ماهشهر در بخش درمان وضعیت خوبی ندارد و باید تلاش می‌کردیم صنایعی که این همه آلایندگی که به خورد مردم می‌دهند ملزم به توسعه بخش‌های درمانی می‌شدند.

به گزارش تسنیم از بندر امام‌ خمینی(ره)، علی گلمرادی در همایش تجلیل از خانواده فوتبال بندر امام‌ خمینی(ره) اظهار داشت: توسعه همه‌جانبه شهرستان نیازمند برنامه مدون است، امروز وضعیت شهرستان وضعیت خوبی نیست و بخشی از این وضعیت ناشی از کم‌کاری ما مسئولان و بخشی بی‌تعهدی صنایع بوده است. روزگاری استان خوزستان سهم عمده‌ای در تیم‌های ملی داشت اما امروز آن جایگاه رفیع را از دست داده است.

نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس بیان کرد: باید تلاش کنیم عقب‌ماندگی‌های موجود جبران شود و لازمه این موضوع همکاری همه‌جانبه همه دستگاه‌ها و ادارات است. راه نجات ما بهره‌گیری از عقل و تفکر و خرد جمعی است و باید کمک کنیم تا بیشتر این به جوانان بی‌توجهی شود.

گلمرادی عنوان کرد: اجرای تبصره ۲ ماده ۳۸ قانون ارزش افزوده در حال پیگیری است و در صورت تحقق آن ۱۰ درصد ارزش افزوده که رقم قابل توجهی است باید برای رفاهیات کارگران صرف شود و مقداری از این مبلغ را می‌توان صرف ورزش کرد.

وی ادامه داد: شهرستان بندر ماهشهر در بخش درمان وضعیت خوبی ندارد و باید تلاش می‌کردیم صنایعی که این همه آلایندگی که به خورد مردم می‌دهند ملزم به توسعه بخش‌های درمانی می‌شدند.

نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس خاطرنشان کرد: بخش درمانی بندر امام با پیگیری‌های انجام شده هر چند با تأخیر اما در حال احداث است، فرماندار بندر ماهشهر هم باید پیگیری کرده و یقه صنایع پتروشیمی را برای خدمت‌رسانی به مردم شهرستان بگیرد.

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top