مشروح سخنرانی علی گلمرادی در آیین تجلیل از خانواده ی فوتبال بندرامام خمینی (ره)

slider-tajlil-football

توسعه همه‌جانبه شهرستان نیازمند برنامه مدون است، امروز وضعیت شهرستان وضعیت خوبی نیست و بخشی از این وضعیت ناشی از کم‌کاری ما مسؤولان و بخشی بی‌تعهدی صنایع بوده است.روزگاری استان خوزستان سهم عمده‌ای در تیم‌های ملی داشت اما امروز آن جایگاه رفیع را از دست داده است.

باید تلاش کنیم عقب‌ماندگی‌های موجود جبران شود و لازمه این موضوع همکاری همه‌جانبه همه دستگاه‌ها و ادارات است.راه نجات ما بهره‌گیری از عقل و تفکر و خرد جمعی است و باید کمک کنیم تا بیشتر این به جوانان بی‌توجهی شود.

💠اجرای تبصره ۲ ماده ۳۸ قانون ارزش افزوده در حال پیگیری است و در صورت تحقق آن ۱۰ درصد ارزش افزوده که رقم قابل توجهی است باید برای رفاهیات کارگران صرف شود و مقداری از این مبلغ را می‌توان صرف ورزش کرد.شهرستان بندر ماهشهر در بخش درمان وضعیت خوبی ندارد و باید تلاش می‌کردیم صنایعی که این همه آلایندگی که به خورد مردم می‌دهند ملزم به توسعه بخش‌های درمانی می‌شدند.

بخش درمانی بندر امام با پیگیری‌های انجام شده هر چند با تأخیر اما در حال احداث است، فرماندار بندر ماهشهر نیز باید پیگیری کرده و مطالبه حقوق مردم از صنایع پتروشیمی برای خدمت‌رسانی به مردم در حوزه های مختلف باشد.

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top