گلمرادی در میان راهپیمایان ۲۲ بهمن هندیجان:

نماینده مردم ماهشهر، هندیجان، امیدیه و بندر امام در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مسئولان و همکاران من در مجلس شورای اسلامی شرم کرده و از این ملت نجیب قدردانی می‌کردند اکنون این‌گونه مردم ما دچار مشکلات نمی‌شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر هندیجان، علی گلمرادی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن‌ماه، اظهار داشت: مشکلات اقتصادی و معیشتی شهرستان هندیجان از همه جای کشور بیشتر بوده و دولت موظف است به این مشکلات رسیدگی کند.

وی افزود: این حضور و عظمت مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب بیانگر این است که دشمنان قسم‌خورده هیچ غلطی برای براندازی نظام نمی توانند بکنند، و مردم با حضور گسترده خود در پشتیبانی از نظام اسلامی اهداف شوم دشمنان گستاخ این سرزمین را نابود کردند.

نماینده مردم ماهشهر، هندیجان، امیدیه، بیان کرد: مسئولان و نمایندگان مجلس کمی از این ملت بزرگ شرم کنند و تغییر رویکرد داده و به مشکلات مردم رسیدگی کنند. مردم از همه مسئولان جلو بوده و خواهند بود.

وی گفت: خدمت به مردم تکلیف است، اگر اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری را اجرایی می‌کردند، حتماً نقشه‌های شوم دشمن که پیرامون ما درست‌ شده از بین خواهد رفت و دشمنان گستاخ جرات نمی‌کردند به ما این‌گونه فشار بیاورند.

گلمرادی عنوان کرد: از مردم فهیم و ولایت مدار هندیجان که با تمام مشکلات در صحنه‌ها حاضر هستند تقدیر و تشکر می‌کنم؛ به همه شما وعده داده تا اولویت خدمات ما به شما، مردم محروم این خطه باشد.

22-bahman-1

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top