پیام علی گلمرادی نبه مناسبت فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی

dahe-fajr

《بسم الله الرحمن الرحیم》

وخداوند باطل را محو و حق را با کلمات خویش پابرجا می سازد(سوره شوری آیه٢٤)

انقلاب اصیل ما جلوه ای از نهضت پر عظمت حضرت رسول الله(ص) است. امام خمینی(ره)

این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ این ملت شریف است، انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای بقاء و ادامه آن حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی با استواری و خالصانه این انقلاب عظیم را هدایت می نمایند.

دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان، با انقلاب خویش، صفحه های زرین را در تاریخ آدمی گشود و برای خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین انداز کرد.

دهه فجر، سرآغاز طلوع اسلام، خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ سربلندی و عزت ماست که آینده را به فرج شریف امام عصر آن منجی یگانه پیوند زده است.

اینجانب در بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) و شهدای والامقام و آرزوی عزت و عافیت برای رهبر معظم انقلاب، برخود لازم می دانم آغاز سی و نهمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر آن رهبر فرزانه و همه خدمتگزاران نظام و بویژه دلیرمردان و شیر زنان دیار کهن و حماسه ساز حوزه انتخابیه بندرماهشهر،امیدیه،هندیجان و بندرامام خمینی(ره) تبریک و شاد باش عرض نمایم.

از خداوند سبحان خواهانم که توفیق بندگی با بصیرت، خدمت صادقانه و پاسداشت خالصانه ارزشها را به همه ما عنایت فرماید.
من الله توفیق

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top