نامه محرمانه رئیس سازمان محیط زیست برای انتقال آب خوزستان

وداع با واردات بنزین با افتتاح کامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس/صادرات بنزین در سال های آینده
نباید به بهانه مبارزه با قاچاق تصمیمات غلط گرفت چرا که مقام معظم رهبری تاکید کردند با قاچاق های کانتینری مقابله شود نه کولبرانی که به دلایل بیکاری ناچار به کولبری هستند، مراقب رفتارهای خود باشید چرا که مجلس بیدار است و بر اعمال شما نظارت می کند

علی گلمرادی در مجلس شورای اسلامی از نامه محرمانه رئیس سازمان محیط زیست برای انتقال آب خوزستان خبر داد و گفت: نیازی به اقدامات محرمانه در حوزه آب وجود ندارد لذا این موضوع باید شفاف سازی شود. علی گلمرادی دراین باره گفت: محیط زیست خوزستان در وضعیت اسفناکی به سر می برد و وجود ریزگردها به دلیل خشک شدن تالاب ها طاقت مردم را گرفته، کشاورزی این استان در حال تعطیلی و نابودی بوده و آب شرب آن با مشکل روبه رو است.

درصد آب کارون فاضلاب شهری است. نماینده مردم ماهشهر هندیجان با بیان اینکه آقای کلانتری به عنوان متولی محیط زیست کشور با نامه محرمانه قصد انتقال آب خوزستان را دارد، افزود: اگر کار شما درست است و نگاه ملی دارید و دلسوز مردم هستید چه نیازی به نامه محرمانه دارید، چرا موضوع آب کشور را شفاف سازی نمی کنید و به یقین اجازه نمی دهیم بیشتر از این به منابع این کشور و به نظام خیانت کنیم.

وی خطاب به معاون وزیر نیرو گفت: کشاورز خوزستان و آب شرب هندیجان با مخاطره روبه رو شده است لذا بهتر است این مردم را کمتر آزار دهید، اجازه دهید مردم همچون سابق زندگی و معیشت خود را داشته باشند لذا اگر توان کمک به مردم را ندارید حق ندارید با تصمیمات خود با سرنوشت مردم بازی کنید.

گلمرادی ادامه داد: نباید به بهانه مبارزه با قاچاق تصمیمات غلط گرفت چرا که مقام معظم رهبری تاکید کردند با قاچاق های کانتینری مقابله شود نه کولبرانی که به دلایل بیکاری ناچار به کولبری هستند، مراقب رفتارهای خود باشید چرا که مجلس بیدار است و بر اعمال شما نظارت می کند.

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top