برخورد قاطعانه دکترعلی گلمرادی با اردکانیان وزیرنیرو

slider-sarbandar

برخورد قاطعانه دکترعلی گلمرادی با اردکانیان وزیرنیرو/ اگر مشکلات حوزه انتخابیه را حل نکنید کاری خواهم کرد که پشیمانی دیگر فایده ای نداشته باشد

به گزارش پترونیوز، علی گلمرادی، نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه بندرماهشهر، بندرامام خمینی(ره)،هندیجان و امیدیه در جلسه کمیسیون انرژی مجلس که در مورخ ۹۶/۸/۲۹ با حضور وزیرنیرو، معاونان و مدیران آن وزارت خانه برگزار شده بود علی گلمرادی در انتقاد به ارکانیان وزیرنیرو اظهار نمود: امروز کشاورزی مردم حوزه انتخابیه من تعطیل شده است.

تا چه زمانی مردم باید از آب کانال ها استفاده بکنند، تا چه زمانی مردم باید در فاضلاب زندگی کنند.

از ۵ برنامه تهیه شده توسط دولت تا کنون حتی یک برنامه هم اجرا نشده است.

آقای حاج رسولیان باید برای دریافت آب التماس بکنیم؟! که آیا آب را باز بکنید و بگویید این را برای شرب مردم آزاد کرده ام، پس آب مورد نیاز کشاورزی چه میشود؟

دولت اینقدر بی تفاوت و مایوس شده است که مردم مشکلاتشان را بجای دولت به نماینده مجلس میگویند، واقعا هم تاکنون مجلس چهره دولت را سفید کرده است، چرا ما باید بجای سهل انگاری های شما پاسخگو باشیم؟

مشکلات حوزه انتخابیه چه زمانی میخواهد حل بشود، باید همین آلان به من جواب بدهید.

آقای رئیس جمهور می فرمایید، ما یک میلیون ۲۰۰ هزار نفر شغل ایجاد میکنیم، با وعده های تو خالی به مردم امید میدهند و مردم از من کار میخواهند، رئیس جمهور هم فقط وعده دروغ داده است و سالی یکبار هم پیدایش نمیشود.

آقای اردکانیان مردم حوزه انتخابیه با وجود این همه نفت و پتروشیمی در بدترین شرایط زندگی میکنند، مشکل آب مردم حوزه انتخابیه را حل کنید، اگر انجام دادید که هیچ و اگر انجام نشد، خداوند شاهد باشد کاری میکنیم که پشیمانی دیگر فایده ای نداشته باشد.

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top