مسئولان برای تأمین آب شرب و کشاورزی هندیجان چاره‌اندیشی کنند

مسئولان برای تأمین آب شرب و کشاورزی هندیجان چاره‌اندیشی کنند

نماینده مردم ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید برای تأمین آب شرب و کشاورزی هندیجان که محروم، فقیر و مظلوم واقع‌ شده چاره اساسی کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازبندر هندیجان، جلسه بررسی مشکلات کشاورزان هندیجان با حضور نماینده مردم هندیجان در مجلس شورای، فرماندار هندیجان، مسئولان و کشاورزان در سالن جلسات فرمانداری  برگزار شد.

در این جلسه علی گلمرادی، نماینده مردم ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما باید به‌صورت اصولی مشکلات کشاورزی هندیجان را حل کنیم. تأمین حق آبِ رودخانه زهره حق قانونی این مردم و محیط‌زیست است.

وی افزود: ما باید فرهنگ مطالبه گری را یاد بگیریم و اگر مطالبات را از مسیر درست و مسائل را به‌صورت دقیق و کارشناسی پیگیری کنیم به نتیجه‌ می‌رسیم.

نماینده مردم ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نماینده از لحاظ حقوقی و قانونی نمی‌تواند به کارکنان دولت امر و نهی کند، همچنین نمایندگان اعتبارات جهت تخصیص ندارند.

وی گفت: نمایندگان مطالبه گر حقوق و پیگیر رفع مشکلات مردم هستند، ما هم همانند مردم دنبال پیگیری و احقاق حقوق حوزه خود هستیم، نماینده مواخذه گر مسئولان مربوطه است.

گلمرادی عنوان کرد: این‌یک روش غلطی است که نماینده باید همه مسائل را پیگیری کند، بنده نماینده مطالبه گر هستم بنابراین ما نمی‌توانیم کار اجرایی را انجام دهیم.

مردم هندیجان مردمی فقیر، محروم و مظلوم هستند

وی افزود: نماینده، وکیل مردم است و در پیش‌قدم آن‌ها از مسئولان شهرستان، استان، کشور و مطالبه گری می‌کند، در جایگاه ناظر می‌تواند پیگیر مشکلات مردم و کشاورزان شود و از مسئولان اجرایی پاسخگویی بخواهد.

نماینده مردم هندیجان، ماهشهر، امیدیه بیان کرد: مسئولان باید برای تأمین آب شرب و کشاورزی هندیجان که محروم، فقیر و مظلوم واقع‌شده چاره اساسی کنند.

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top