انسجام و یکپارچگی ملت در برابر یاوه گویی های امریکا به وضوح قابل مشاهده است

انسجام و یکپارچگی ملت در برابر یاوه گویی های امریکا به وضوح قابل مشاهده است
دکتر علی گلمرادی نماینده مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان در گفت و گو اختصاصی با آراس با توجه به اظهارات مداخله جویانه و ایراد اتهامات بی اساس رییس جمهور آمریکا نسبت به نظام جمهوری اسلامی، نهاد سپاه و بحث برجام، گفت: قطعا جای تعجب داشت اگر ترامپ غیر از سخنان شب گذشته بیانات دیگری می داشت. لذا مواضع آمریکا در رابطه  با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و استکبار جهانی کاملا مشخص و واضح است.
 وی با اعلام اینکه ایران کشوری مقتدر و قدرتمند است که بر مبنای اصول و مواضع نظام جمهوری اسلامی پیش می رود ، اظهار کرد: رفتار ها و گفتمان ها ی ترامپ به اندازه سر سوزن بر اساس اصول و قوانین جمهوری اسلامی در کشور تغییری ایجاد نخواهد کرد. روشن است که ترامپ در حال نشان دادن عدم صلح و آرامش در کشورش است، امریکا کشوری است که هیچ وقت به دنبال صلح، آرامش و امنیت نبوده و نیست.
نماینده مردم ماهشهر در خصوص اظهارات ترامپ مبنی بر متهم نمودن نهاد سپاه، گفت: سپاه خار چشم دشمنان اسلام و مایه فخر و مباهات جهان اسلام است. علاوه بر اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی را صیانت کرده است، در مقابل کلیه جنگ هایی که امریکا علیه ایران راه انداخته است توانست آن ها را خنثی و دشمنان را ذلیل و منکوب کند. امروز سپاه تامین کننده آرامش و امنیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی، تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی مواضع را در رابطه با حمایت از توانمند ی و ظرفیت ها ی کشور نیز اعلام کرده است. اخیرا انسجام، یکپارچگی و اتحادی که در میان مسئولان کشور علاوه بر سلایق مختلف در مقابل زور گویی امریکا وجود دارد به وضوح قابل مشاهده است. قطعا عملی شدن هر تصمیم از سوی امریکا با پاسخ محکم و دندانشکنی از سوی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
این نماینده مجلس  در پایان، اظهار داشت:  فلسفه و مبنای مبارزات ، پیروزی و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران،  استکبارستیزی و برقراری نظام عدل الهی است که این امر موجب خشم و عصبانیت امریکا شده است،  ایران توانسته است علاوه بر صیانت باعث بیدار شدن دیگر کشور ها شود که خود موجب نگرانیت امریکا شده است، بنابراین این رفتار ها و اظهارات مداخله جویانه رییس جمهور امریکا کاملا طبیعی است.

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top