علی گلمرادی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت

وداع با واردات بنزین با افتتاح کامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس/صادرات بنزین در سال های آینده

امروز فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اگر چه نقش خوبی در اطلاع رسانی در سطح جامعه ایفا می کنند، ولی در موارد متعددی باعث مشکلاتی میگردند که ضرورت کنترل و مدیریت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد.رئیس کمیته اجتماعی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس افزود: بی حرمتی از سوی برخی افراد نسبت به مسئولین با توجیه انتقاد، رفتاری غیر اخلاقی و غیرقانونی بوده و عوامل ذیربط از طریق دادستانی بعنوان مدعی العموم و فرمانداری بعنوان شورای تامین باید مورد بازخواست قرار گرفته و با اینگونه عوامل مخرب جامعه برخورد جدی به عمل آید.

ایشان با اشاره به امکانات لازم برای برخورد با اینگونه عوامل افزود:تخریب جایگاه حقوقی و شخصیت حقیقی مسئولین از طریق تهیه اخبار کذب و نشر اکاذیب و همچنین تشویش افکار عمومی نسبت به مسئولین از مصادیق بارز جرم محسوب گردیده و قابل پیگیری قضایی میباشد.
عضو کمسیون انرژی مجلس گفت:انتقاد سازنده با رفتارهای غیراخلاقی و بعضا مغرضانه کاملا متفاوت بوده و برای انتقاد سازنده روش های مناسب دیگری وجود دارد. بنابراین. دستگاه قضا نباید نسبت به اینگونه عوامل که معمولا بیشتر افراد منافع طلب و ویژه خواری هستند اغماض کند.

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top