اگر توجهی به رفع مشکلات مردم نشود با مسئولین کم کار برخورد می کنم

اصلاح ساختار آموزش و پرورش ضروری است/ لزوم توجه به حقوق و مزایای کارکنان ارتش

نماینده مردم هندیجان، ماهشهر، بندر امام، امیدیه و جاییزان: اگر توجهی به رفع مشکلات مردم نشود با مسئولین کم کار برخورد می کنمنماینده مردم شهرستان هندیجان گفت: دکتر شریعتی استاندار خوزستان برای رفع محرومیت استان خوزستان و شهرهای استان نیز در رفع محرومیت حوزه انتخابیه تلاش بی وقفه ی دارند.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با اشاره به لزوم ایجاد پایگاه امداد جاده ای گفت: قول می دهم که یک اورژانس بین جاده ی مصوب شود و تا یکسال آینده آماده شود.نماینده هندیجان، ماهشهر، امیدیه و جاییزان در خصوص بیمارستان بندر امام خمینی (ره) گفت: با توجه به اینکه مردم بندر امام مجبورند برای پزشک متخصص به بیمارستان بندر ماهشهر سفر کنند نگرانی وجود دارد. نبود بیمارستان در بندر امام به خاطر بی عدالتی نگران کننده است. ما باید در نظام حواسمان باشد که مردم از خدمات گلایه مند نباشند.

وی با بیان اینکه عده ای به دلیل بازی های سیاسی و در خطر دیدن منافع خود از شهرستان شدن بندر امام ممانعت می کنند؛ افزود: علاوه برخیانتی که به مردم این شهر کردند این شهر را از داشتن حداقل امکانات محروم نمودند.وی در خصوص بحث اشتغال گفت: در کل کشور برای اشتغال برنامه نداشته اند. باید کارخانه وجود داشته که بیکاران کار کنند. کارکنان پتروشیمی، نفت و گاز به خاطر بی عدالتی که در منطقه وجود دارد غیربومی هستند. متاسفانه ۳۰ هزار نیروی غیربومی در مناطق نفتی و گازی در حال کار هستند، ولی نیروهای بومی بیکار هستند…..

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top