حمله موشکی سپاه به دشمن فهماند نباید مرتکب محاسبات غلط شود

fars-news-arman

حمله موشکی سپاه به دشمن فهماند نباید مرتکب محاسبات غلط شود/ دشمن اگر دوباره دچار خطا و اشتباه شود پاسخ محکم‌تری خواهد گرفت/ سپاه مظهر اقتدار، امنیت، شجاعت و حق‌طلبی است

علی گلمرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماهشهر اظهار کرد: در ۱۷ خرداد ماه اتفاقی که در مجلس و حرم مطهر امام راحل که بیانگر دو پایگاه مردم‌سالاری نظام هستند توسط تروریسمی که در واقع محصول تفکر پلید استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی است و از منابع مالی برخی کشورهای منطقه از جمله عربستان سعودی تغذیه می‌شود شکل گرفت، بیشتر مایه شرمساری آنها بود تا اینکه به کشور ما لطمه وارد کند.

وی ادامه داد: آنچه که بعد از این حادثه بسیار اهمیت داشت و مورد توجه قرار گرفت بیانات گهربار مقام معظم رهبری بود؛ ایشان به عنوان فرمانده کل قوا به خوبی سکان این نظام را در دست گرفته‌اند و در همه موارد و نابسامانی‌ها به خوبی توانسته‌اند مدیریت کنند و در این موضوع نیز به خوبی ورود کردند.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان خاطرنشان کرد: اتفاقاتی که اخیراً توسط سربازان گمنام و توسط نیروهای ارزشمند و قدرتمند این نظام مقدس شکل گرفت در حقیقت عملی کردن بخشی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب بود.

گلمرادی متذکر شد: آنجایی که مقام معظم رهبری مبحث آتش به اختیار را عنوان کردند این یک بخشی از آن دستور فرماندهی کل قوا بود و نشان دادیم ایران اسلامی قدرت بلامنازع منطقه است. این مسأله را همه می‌دانند و همه کشورهای منطقه نیز به این موضوع به خوبی واقف هستند.

hamle

وی تأکید کرد: البته این قدرت بلامنازع در راستای صلح و امنیت پایدار در منطقه و دنیا است و هر جا که این نظام مقدس مورد تهدید واقع شود محکم، استوار و بسیار کوبنده و برنده‌تر از پیش مقابله خواهیم کرد و هرگز سکوت نخواهیم کرد.

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام در خانه ملت به اقدام موشکی سپاه علیه داعش اشاره کرد و گفت: این اقدام موشکی که خیلی دقیق، حساب شده، به موقع و با برنامه انجام شد بیانگر عظمت سپاه اسلام بود. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مظهر اقتدار، امنیت، شجاعت و حق‌طلبی است و هرجا که کوچک‌ترین لطمه‌ای بخواهد به اصول اسلامی و نظام وارد شود محکم و برنده حضور پیدا می‌کند.

گلمرادی اظهار کرد: جا دارد به تمام نیروهای اطلاعاتی، امنیتی، نظامی و انتظامی که در راستای ایجاد امنیت کشور تلاش کردند و از جان خود مایه گذاشتند تبریک بگویم و از آنها تشکر صمیمانه کنم.

وی افزود: به عنوان نماینده ملت بزرگ ایران نیز یک تشکر خالصانه از رهبر معظم انقلاب دارم، راهبری این گونه اقدامات به جا و شایسته که عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نشان می‌دهد به فرمان معظم له و بر اساس سیاست‌های کلان نظام انجام می‌شود.

نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام در مجلس شورای خاطرنشان کرد: بدون شک مقام معظم رهبری به پشتوانه ملت عظیم در مقابل هرگونه حرکت غیر منطقی و غیر اسلامی که از سوی استکبار جهانی مدیریت می‌شود با قاطعیت خواهند ایستاد و ما هیچ واهمه‌ای از دشمن و اقدامات آنها نداریم.

گلمرادی در پایان اضافه کرد: حرکت تروریستی اخیر و پاسخ قاطعانه سپاه اسلام به داعش این پیام را به دشمنان داد که از این به بعد دچار محاسبات غلط نشوند و بدون تردید اگر دوباره دچار خطا و اشتباه شوند حتماً پاسخ محکم‌تری خواهند گرفت و برای همیشه به درک واصل خواهند شد.

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top