مزایده استقلال خوزستان باید متوقف شود..

fars-news-arman

مزایده استقلال خوزستان باید متوقف شود/ استقلال خوزستان باید در اهواز باقی بماند/ وزیر را به استیضاح می کشانیم

علی گلمرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماهشهر در مورد وضعیت تیم فوتبال استقلال خوزستان اظهار کرد: متاسفانه با خبر شدیم که تیم استقلال خوزستان را به مزایده گذاشته‌اند. بنابراین با اعتراض به این اقدام غیر معقول از همان ساعات اولیه با مسؤولان ورزش کشور رایزنی را شروع کردم.

وی با بیان اینکه مزایده این تیم به معنای مزایده آرزوهای هزاران جوان عزیز و دوست‌داشتنی خوزستانی است، افزود: وزارت اقتصاد اجازه چنین مزایده‌ای را ندارد و اگر چنین کاری صورت بپذیرد ممکن است وزیر را به استیضاح بکشانیم.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مورد انتقال این تیم خاطرنشان کرد: نمایندگان استان، به شدت با این کار مخالفت خواهند کرد. در فوتبال حرفه‌ای دنیا، دیگر بحث از انتقال تیم‌ها نیست و این حرکت انتقال باید متوقف شود.

گلمرادی یادآور شد: متاسفانه این روزها حرف‌هایی می‌شنویم که می‌گویند خوزستان توانایی اداره سه تیم لیگ برتری را ندارد، باید بگویم خوزستان از لحاظ منابع انسانی و مادی می‌تواند پنج تیم در لیگ برتر داشته باشد. دلیل  این صحبت این است که الان بیشترین استانی که بازیکن در لیگ برتر دارد استان خوزستان است.

وی در پایان اضافه کرد: ما رایزنی‌ها را شروع کردیم و همانگونه که همه می‌دانند مالکیت این تیم گروه بانک ملی است و بانک ملی باید هر چه سریع‌تر بدهی خود را به این باشگاه بدهد و باید مالکیت این تیم به شرکت یا ارگانی دیگر در استان خوزستان داده شود و تیم استقلال خوزستان باید همچنان در اهواز باقی بماند.

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top