اصلاح ساختار آموزش و پرورش ضروری است/ لزوم توجه به حقوق و مزایای کارکنان ارتش

اصلاح ساختار آموزش و پرورش ضروری است/ لزوم توجه به حقوق و مزایای کارکنان ارتش
نماینده  مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی بر لزوم اصلاح ساختار نظام آموزش و پرورش و تعیین تکلیف مربیان بلاتکلیف تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، “علی گلمرادی” در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۹ فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک روز ارتش گفت:در بازدید میدانی متوجه شدم که حقوق و مزایای ارتشیان کشور به ویژه بازنشستگان وفادار به نظام اندک است لذا توجه به حقوق، مزایا و رفاهیات حافظان امنیت و اقتدار این نظام مقدس حائز اهمیت فراوان است.

نماینده مردم بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان درمجلس شورای اسلامی افزود:توجه بی دلیل به نیروهای امنیتی،اطلاعاتی،سپاهی، نظامی و انتظامی کشور در این دنیای ملتهب مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی است که در برابر عظمت سپاه نظام جمهوری اسلامی خوار و ذلیل هستند.

گلمرادی با بیان اینکه راه نجات کشور از مشکلات و دغدغه های پیش رو نجات آموزش و پرورش و آموزش عالی از این وضعیت نابسامان است، ادامه داد: اصلاح ساختار آموزش و پرورش و تعیین تکلیف مربیان و معلمان بلاتکلیف و توجه به حقوق و مزایا و رفاهیات آن ها ضروری است لذا باید به پرورش استعدادها و خلق خلاقیت جوان کارآفرین توجه ویژه شود.

عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کشور در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شوراهای شهر و روستا است،تصریح کرد:حضور یکپارچه همراه با دقت علاوه بر نجات کشور از مشکلات اقتصادی و پایه ای کشور، مشت محکمی بر دهان استکبار است./

پایان پیام

موضوعات مرتبط

*

*

 
Top