دولت عملکرد مناسبی در سال اقتصاد مقاومتی نداشت/ نمره عملکرد دولت فقط در شعار ۲۰ است

نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی دولت مکلف است در ادامه امور کشور به نظر نمایندگان مردم توجه کند تا از تصمیمات ناشیانه برخی مدیران خود جلوگیری کند، گفت: در سال اقتصاد مقاومتی نمره مدیران دولت فقط در شعار ۲۰ است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی گلمرادی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۴ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: بنا به فرموده امام خمینی (ره) و تاکیدات مقام معظم رهبری، مجلس در رأس امور است، اما متاسفانه دولت توجهی به این اصل ندارد.

نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت مکلف است در ادامه امور کشور به نظر نمایندگان مردم توجه کند تا از تصمیمات ناشیانه برخی مدیران خود جلوگیری کند.

وی ادامه داد: ظاهراً تفکر بی اعتنایی به نمایندگان مجلس که در حقیقت بی اعتنایی به درخواست های مردم است، در دولت یازدهم به طور برنامه ریزی شده دنبال می شود.

گلمرادی تصریح کرد: کشور ظرفیت تصمیم گیری های غلط و پراشتباه دولت را ندارد.

وی گفت: سال اقتصاد مقاومتی به انتهای خود رسیده است و نمره مدیران دولت در شعار ۲۰ است اما در عمل بهتر است سخن نگوییم.

این نماینده مردم در خانه ملت خاطرنشان کرد: بیکاری خانمانسوز جوانان موجب آسیب های اجتماعی کشنده شده است که مسئولیت مستقیم آن متوجه دولت می باشد.

وی بیان کرد: دولت باید بحران امنیتی منطقه پتک در استان خوزستان را جدی بگیرد؛ چه کسی باید پاسخگوی ناامنی های منطقه باشد؟

گلمرادی گفت: وزیر دولت اجازه بی حرمتی و بیان الفاظ به دور از اخلاق در جمع مردم شریف شهرستان بدره را نداشت و دولت باید این اتفاق را جبران کند. برای حل بحران دلخراش اخیر استان خوزستان باید برنامه ریزی جدی تری صورت گیرد.

نمایش ویدیو عملکرد

*

*

 
Top