بعد از کار کارشناسی مجلس با هر کسی که مقصر حادثه قطار تبریز مشهد باشد برخورد می کند

بعد از کار کارشناسی مجلس با هر کسی که مقصر حادثه قطار تبریز مشهد باشد برخورد می کند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی گلمرادی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۴ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در واکنش به گزارش مقدماتی کمیسیون عمران در خصوص سانحه ریلی در استان سمنان گفت: حادثه مذکور دلخراش و نگران کننده بود اما اقدامات بعد از حادثه تا حدودی در قیاس با حوادث پیش آمده قبلی متفاوت بود.

نماینده مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مهم ترین اقدام عاجل ورود مجلس و کمیسیون عمران برای بررسی دقیق آن بود، همچنین وزارت راه و شهرسازی از طریق استعفای مدیرعامل راه آهن تابوشکنی کرد.

وی گفت: اما باید بپذیریم تا زمانی که کار کارشناسی و عاملانه در خصوص این حادثه صورت نگرفته است، باید فضای مجلس و دولت در آرامش کامل باشد، بعد از نتیجه گیری مطلوب با هر فردی که در این زمینه مقصر باشد مجلس و دولت برخورد خواهد کرد.

این نماینده تاکید کرد: بنابراین تا روز قطعی شدن علت حادثه تصمیم گیری های عجولانه درست نیست، متاسفانه بلافاصله بعد از حادثه برخی به دنبال جمع آوری امضا برای استیضاح وزیر بودند که کار منطقی نیست چرا که خانه ملت جای تصمیم گیری های درست است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: خانه ملت بعد از کار کارشناسی با هر کسی که مقصر باشد برخورد می کند و به دولت نیز توصیه می کنیم که چنین حادثه ای تکرار نشود چرا که تکرار آن یعنی زد و بندهای سیاسی./

*

*

 
Top