۱۳ آبان ماه یادآور سه واقعه مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است

13 آبان روز دانش آموز

بسم‌ا… الرحمن الرحیم

۱۳ آبان ماه یادآور سه واقعه مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است که هر یک از آنها سند غرور آفرینی از روحیه استکبارستیزی ملت غیور ایران اسلامی و نقطه عطفی در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی به شمار می‌روند.

تبعید امام خمینی در سال ۱۳۴۳ در واکنش به تصویب قانون ننگین کاپیتولاسیون توسط رژیم پهلوی برای جلوگیری از افشاگری ایشان.

ایستادگی و نثار خون دانش آموزان در سال ۱۳۵۷ در تداوم راه رهبر الهی خود در مقابل رژیم منحوس پهلوی .

استکبارستیزی دانش آموزان پس از پیروزی انقلاب اسلامی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکای جنایتکار

اکنون در آستانه ۱۳ آبان، مردم جهان روز به روز نسبت به بدعهدی ها و جنایات شیطان بزرگ آمریکا آگاه‌تر شده‌ و از سیاست‌های غیر انسانی آنها علیه بشریت ابراز انزجار می‌کنند.

امسال مردم غیور و استکبارستیز ایران اسلامی به ویژه دانش آموزان و دانشجویان، استوارتر از همیشه با حضور پر شور در راهپیمایی ۱۳ آبان بر ادامه راه استکبارستیزی تأکید کرده اعلام می دارند که پیرو اهداف والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و تحت مواضع حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، تا زمانی که نظام ستمگر و ظالم آمریکا در سیاست‌های مستکبرانه خود بازنگری نکند ، محکم‌تر از همیشه فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر خواهند داد.

این جانب ضمن گرامیداشت این روز و تبریک و تهنیت به مردم شریف حوزه انتخابیه به ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان، امیداور م که به زودی زود، با بیداری و هوشیاری ملل، شر قدرت‌های استکباری به خودشان بازگشته و زمینه ظهور حضرت صاحب‌الزمان (عج) و تشکیل حکومت عدل الهی در سراسر جهان فراهم آید.
علی گلمرادی

*

*

 
Top