عضو کمیسیون انرژی مجلس: حقوق‌های میلیونی با محرومیت‌ها و کمبودها تضاد دارد..

banks

عضو کمیسیون انرژی مجلس: حقوق‌های میلیونی با محرومیت‌ها و کمبودها تضاد دارد/ مدیران بی‌کفایت باید نزد مردم رسوا شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندر امام، علی گلمرادی پنج‌شنبه شب در جشن شبخند ایرانی و آیین تجلیل از ورزشکاران این شهر اظهار کرد: ظرفیت‌های فراوانی در کشور وجود دارد و مدیران باید به گونه‌ای از این ظرفیت‌ها استفاده کنند که در جای جای ایران اسلامی رضایتمندی تمام مردم حاصل شود.

وی به حقوق‌های چندین میلیونی برخی مدیران اشاره کرد و افزود: شایسته نیست با وجود این محرومیت‌ها و کمبودها، برخی افراد از مردم سوءاستفاده کرده و هنگامی که به منصبی می‌رسند بدون توجه به اقشار کم‌ درآمد حقوق‌های چندین میلیونی دریافت کنند، بدون شک این مدیران نزد مردم رسوا خواهند شد.

این نماینده مجلس دهم با اشاره به معضل بیکاری در منطقه، تصریح کرد: فاز دوم منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی کلید خواهد خورد و هرچند شکل‌گیری ساختار آن چندین سال طول خواهد کشید اما می‌تواند کمک مؤثری به بحث اشتغال جوانان کند.

گلمرادی متذکر شد: برنامه‌هایی نیز با صنایع پتروشیمی داریم که توجه بیشتری به حق و حقوق مردم این منطقه داشته و جذب نیروهای بومی را اولویت خود قرار دهند.

وی به حادثه آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی‌سینا نیز اشاره کرد و گفت: در این حادثه برخی افراد اخبار کذبی را در شبکه‌های مجازی و اجتماعی منتشر کردند و باعث دل‌نگرانی مردم شدند.

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام در مجلس خاطرنشان کرد: در حالی که شبکه‌های مجازی و اجتماعی می‌توانند یک فرصت برای ارتقاء سطح دانایی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های جهانی باشند اما برخی افراد بیکار و بیمار گاهی این فرصت را به تهدید تبدیل می‌کنند.

گلمرادی در پایان با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در بخش ورزش بندر امام، گفت: در بحث ورزش که نیاز ضروری این منطقه صنعتی است باید کمک و همت کنیم تا مشکلات موجود در این زمینه برطرف شود.

*

*

 
Top