فراکسیون های دوره نهم مجلس شورای اسلامی

feraksion

فراكسيون هاي دوره نهم مجلس شوراي اسلامي

فراكسيون فرهنگيان

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
سيدحسين نقوي نژد تهران رييس
عطاءالله سلطاني صبور همدان نايب رييس اول
سيدناصر موسوي لاركاني اصفهان نايب رييس دوم
ابراهيم نكو تهران منشي اول
قاسم احمدي لاشكي مازندران منشي دوم
بهروز نعمتي همدان سخنگو
غلامعلي جعفرزاده گيلان عضو
نادر فريدوني فارس عضو
محمد صالح جوكار يزد عضو
نعمت الله منوچهري كرمانشاه عضو
حسين سبحاني نيا خراسان رضوي عضو

فراكسيون شاهد

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
حسين گروسي تهران رييس
لاله افتخاري تهارن نايب رييس اول
ضرغام صادقي فارس نايب رييس دوم
محمدجواد نظري مهر گلستان منشي اول
منشي دوم
مهناز بهمني آذربايجان شرقي سخنگو

فراكسيون عشاير

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
هادي قوامي خراسان رييس
عليرضا سليمي مركزي نايب رييس اول
موسي الرضا ثروتي خراسان شمالي نايب رييس دوم
غلامرضا نوري قزلجه آذربايجان شرقي منشي اول
جبار كوچكي نژاد گيلان منشي دوم
رحيم زارع فارس سخنگو
سيدمحمد سادات ابراهيمي خوزستان ناظر اول
ايرج نديمي گيلان ناظر ذوم

فراكسيون ياران امداد امام(ره)

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
مجمدرضا رضايي كوچي فارس رييس
غلامرضا اسداللهي خرااسان رضوي نايب رييس اول
رحمت الله نوروزي گلستان نايب رييس دوم
ايرج نديمي گيلان منشي اول
رضا صابري گلستان منشي دوم
فتح الله حسيني كرمانشاه سخنگو

فراكسيون كريمه اهل بيت

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
غلامرضا مصباحي مقدم تهران رييس
محمدرضا آشتياني قم نايب رييس اول
محمدرجايي باغ سيائي خراسان رضوي نايب رييس دوم
محمداسماعيل سعيدي آذربايجان شرقي منشي اول
سيداحمدرضا دستغيب فارس منشي دوم
احمد اميرآبادي فراهاني قم سخنگو

فراكسيون توسعه صادرات غيرنفتي

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
حسين اميري خامكاني كرمان رييس
عبدالرضا مصري كرمانشاه نايب رييس اول
علي مروي خراسان رضوي نايب رييس دوم
حميدرضا فولادگر اصفهان منشي اول
سيدحسين دهدشتي خوزستان منشي دوم
محمد سقايي فارس سخنگو

فراكسيون اميد زندگي

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
سيدمحمد سادات ابراهيمي خوزستان رييس
عليرضا سليمي مركزي نايب رييس اول
سيدشكرالله موسوي خوزستان نايب رييس دوم
ايرج نديمي گيلان منشي اول
جبار كوچكي نژاد گيلان منشي دوم
سيدناصر موسوي لاركاني اصفهان سخنگو
مقداد نجف نژاد مازندران ناظر
رحيم زارع فارس ناظر
سيدحسين دهدشتي خوزستان ناظر
نادر قاضي پور آذربايجان غربي خزانه دار

فراكسيون كارگري

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
عليرضا محجوب تهران رييس
نادرقاضي پور آذربايجان غربي نايب رييس اول
محمدرضا تابش يزد نايب رييس دوم
محمد دامادي مازندران منشي اول
سيدمحمد سادات ابراهيمي خوزستان منشي دوم
رمضانعلي سبحاني فرد خراسان رضوي سخنگو
سيدحسين سيدحسين نقوي نژاد تهران ناظر
كمالالدين پيرموذن اردبيل ناظر

فراكسيون توسعه بنادر و صنايع دريايي

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
سيدحسين دهدشتي خوزستان رييس
منصورآرامي هرمزگان نايب رييس اول
حبيب آقاجري خوزستان نايب رييس دوم
مهرداد بائوج لاهوتي گيلان منشي اول
يعقوب جدگال سيستان و بلوچستان منشي دوم
موسي احمدي بوشهر سخنگو

فراكسيون ورزش

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
مقداد نجف نژاد مازندران رييس
محمدرضا تابش يزد نايب رييس اول
سيدمهدي هاشمي تهران نايب رييس دوم
محمدجواد نظري مهر گلستان منشي اول
يوناتان بت كليا ارامنه منشي دوم
سيدهادي حسيني مازندران سخنگو
غلامرضا اسداللهي خراسان رضوي خزانه دار
مهرداد بذرپاش تهران عضو هيات رييسه
حسين گروسي تهران عضو هيات رييسه

فراكسيون نجات درياچه اروميه

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
مسعود پزشكيان آذربايجان شرقي رييس
غلامرضا نوري قزلچه آذربايجان شرقي نايب رييس اول
نادر قاضي پور آذربايجان غربي نايب رييس دوم
محمد باقري بنابي آذربايجان شرقي منشي اول
ميرهادي قره سيد رومياني آذربايجان شرقي منشي دوم
جواد جهانگيرزاده آذربايجان غربي سخنگو

فراكسيون دانشگاهيان

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
عليرضا منادي آذربايجان شرقي رييس
حامد قادرمري كردستان نايب رييس اول
حسين آذين كرمان نايب رييس دوم
عباس مقتداي خوراسگاني اصفهام منشي اول
مجمدرضا تابش يزد منشي دوم
مويد حسيني صدر آذربايجان غربي سخنگو

فراكسيون سازمان هاي مردم نهاد

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
عليرضا زاكاني تهران رييس
موسيالرضا ثروتي خراسان شمالي نايب رييس اول
سيدرمضان شجاعي كياسري مازندران نايب رييس دوم
سيدمرتضي حسيني قزوين منشي اول
ابوالقاسم جراره هرمزگان منشي دوم
حسين علي حاجي دليگاني اصفهان سخنگو
محمدصالح جوكار يزد عضو
فتح الله حسيني كرمانشاه عضو
حبيب آقاجري خوزستاتن عضو

فراكسيون حمايت از توسعه فناوري هاي نوين

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
محمد آشوري هرمزگان رييس
منصور آرامي هرمزگان نايب رييس اول
سيدهادي حسيني مازندران نايب رييس دوم
قاسم عزيزي مركزي منشي اول
بهروز نعمتي كرمانشاه منشي دوم
جواد جهانگيرزاده آذربايجان غربي سخنگو
سيدشريف حسيني خوزستان ناظر
سيدعبدالكريم هاشمي هرمزگان ناظر

فراكسيون حقوق بشر

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
عزت الله يوسفيان ملا مازندران رييس
مقداد نجف نژاد مازندران نايب رييس اول
يوناتن بت كليا ارامنه نايب رييس دوم
محمدقسيم عثماني آذربايجان غربي منشي اول
روبرت بگلريان ارامنه منشي دوم
غلامرضا اسداللهي خراست رضوي سخنگو
قاسم عزيزي مركزي خزانه دار

فراكسيون كارشناسي و لوايح مهم

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
مجمدحسين فرهنگي آذربايجان شرقي رييس
عباس مقتدايي اصفهان نايب رييس اول
محمدحسين زاده بحريني خراسان رضوي نايب رييس دوم
سيدسعيد زماني دهكردي اصفهان منشي اول
محمدابراهيم محبي كرمانشاه منشي دوم
حسينعلي حاجي دليگاني اصفهان سخنگو

فراكسيون رفاه و تامين اجتماعي

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
جليل جعفري بنه خلخال اردبيل رييس
محمدجواد نظري مهر گلستان نايب رييس اول
عبدالكريم رجبي گستان نايب رييس دوم
سليمان عباسي گلستان منشي اول
عباس قائيد رحمت لرستان منشي دوم
حسن تاميني گبلان سخنگو
مهرداد بائوج لاهوتي گيلان خزانه دار

فراكسيون محيط زيست

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
محمدرضا تابش يزد رييس
مسعود پزشكيان آذربايجان شرقي نايب رييس اول
مهرداد بائوج لاهوتي گيلان نايب رييس دوم
كمال الدين پيرموذن اردبيل منشي اول
مقداد نجف نژاد مازندران منشي دوم
مويد حسيني صدر آذربايجان غربي سخنگو
محمدجواد نظري مهر گلستان خزانه دار

فراكسيون صنايع غذايي

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
عباس رجايي مركزي رييس
حميدرضا فولادگر اصفهان نايب رييس اول
حسين سبحاني نيا خراسان رضوي نايب رييس دوم
غلامرضا اسداللهي خراسان جنوبي منشي اول
غلامرضا نوري آذربايجان شرقي منشي دوم
حسين اميري خامكاني كرمان سخنگو

فراكسيون توسعه شرق كشور

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
محمدرضا محسني ثاني خراسان رضوي رييس
جواد هروي خراسان جنوبي نايب رييس اول
عليرضا منتظري توكلي كرمان نايب رييس دوم
رحمت الله نوروزي گلستان منشي اول
هدايت الله ميرمراد زهي سيستان و بلوچستان منشي دوم
قاسنم جعفري خراسان جعفري سخنگو

فراكسيون حمايت از حقوق معلولان

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
فاطمه آليا تهران رييس
منصور آرامي هرمزگان نايب رييس اول
عباس صلاحي مركزي نايب رييس دوم
ناصر كاشاني سيستان و بلوچستان منشي اول
رسول خضري آذربايجان غربي منشي دوم
حليمه عالي سيستان و بلوچستان سخنگو
سكينه عمراني اصفهان خزانه دار

فراكسيون گمرك جمهوري اسلامي ايران

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
سيدمحمد مهدي پورفاطمي بوشهر رييس
سيدناصر موسوي لارگاني اصفهان نايب رييس اول
حسين اميري خامكاني كرمان نايب رييس دوم
احمد جباري هرمزگان منشي اول
سيدحسين دهدشتي خوزستان منشي دوم
شهباز حسن پور بگلريان كرمان سخنگو

فراكسيون توليد ملي و جهاد اقتصادي

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
حسين گروسي تهران رييس
رمضانعلي سبحاني فرد خراسان رضوي نايب رييس اول
جليل جعفري بنه خلخال اردبيل نايب رييس دوم
مجمدحسين قرباني گيلان منشي اول
محمد فيروزي اصفهان منشي دوم
جبار كوچكي نژاد گيلان سخنگو
حميدرضا فولادگر اصفهان عضو هيات رييسه
امير خجسته همدان عضو هيات رييسه
عطاءالله سلطاني همدان عضو هيات رييسه
ابراهيم نكو تهران عضو هيات رييسه
محمدعلي پورمختار همدان عضو هيات رييسه

فراكسيون تعاون

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
ايرج نديمي گيلان رييس
سيدناصر موسوي لارگاني اصفهان نايب رييس اول
غلامرضا نوري قزلچه آذربايجان شرقي نايب رييس دوم
عليرضا سليمي مركزي منشي اول
سيدشكرخدا موسوي خوزستان منشي دوم
جبار كوچكي نژاد گيلان سخنگو
مقداد نجف نژاد مازندران ناظر

فراكسيون جوانان

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
مهرداد بذرپاش تهران رييس
احمد دستغيب فارس نايب رييس اول
ميرهادي قره سيد رومياني آذربايجان شرقي نايب رييس دوم
غلامرضا نوري آذربايجان شرقي منشي اول
ابوالفضل ابوترابي اصفهان منشي دوم
ابوالفضل جراره هرمزگان سخنگو
محمد حسن نژاد آذربايجان شرقي عضو هيات رييسه
محمدرضا رضايي فارس عضو هيات رييسه
رحمت الله نوروزي گلستان عضو هيات رييسه

فراكسيون مديريت شهري و روستايي

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
مقداد نجف نژاد مازندران رييس
كمال عليپور خنكداري مازندران نايب رييس اول
نبي الله احمدي فارس نايب رييس دوم
احمد اميرآبادي فراهاني قم منشي اول
ايرج نديمي گيلان منشي دوم
محمد دامادي مازندران سخنگو
هادي شوشتري خراسان رضوي كارپرداز
مهرداد بائوج لاهوتي گيلان ناظر و بازرس اول
نيره اخوان بيطرف اصفهان ناظر و بازرس دوم

فراكسيون ايثارگران

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
اسمعيل كوثري تهران رييس
ضرغام صادقي فارس نايب رييس اول
لاله افتخاري تهران نايب رييس دوم
محمد دهقاني نقندر خراسان رضوي منشي اول
مجتبي رحماندوست تهران منشي دوم
غلامعلي جعفرزاده گيلان سخنگو
احمداميرآبادي فراهاني قم عضو هيات رييسه
امير خجسته همدان عضو هيات رييسه
فتح الله حسيني كرمانشاه عضو هيات رييسه

فراكسيون فرهنگي اقتصادي ايرانيان خارج از كشور

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
عباس رجائي اراك رييس
سیداحمدرضا دستغیب شيراز نايب رييس اول
غلامرضا نوري آذربايجان شرقي نايب رييس دوم
سیدهادی حسینی مازندران سخنگو

فراكسيون اهل سنت

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
عابد فتاحي آذربايجان غربي رييس
ناصر كاشاني زاهدان نايب رييس اول
سيداحسن علوي كردستان نايب رييس دوم
احمد جباري هرمزگان سخنگو
محمود نگهبان سلامي خراسان رضوي دبير

فراكسيون حج و زيارت

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
احمد سالك كاشاني اصفهان رييس
محمدحسين حسين زاده بحريني خراسان رضوي نايب رييس اول
موسي احمدي بوشهر نايب رييس دوم
سيد مرتضي حسيني قزوين منشي اول
منشي دوم
مهرداد بذرپاش تهران سخنگو

فراكسيون رسانه و هنر

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
بيژن نوباوه وطن تهران رييس
عباس مقتدايي اصفهان نايب رييس اول
نصرالله پژمان فر خراسان رضوي نايب رييس دوم
عليرضا منظري توكلي كرمان منشي اول
مهنازبهمني آذربايجان شرقي منشي دوم
ايرج نديمي گيلان سخنگو

فراكسيون سلامت

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
حسينعلي شهرياري سيستان و بلوچستان رييس
سليمان عباسي گلستان نايب رييس اول
رسول خضري آذربايجان غربي نايب رييس دوم
محمدحسين قرباني گيلان منشي اول
ناصر كاشاني زاهدان منشي دوم
عابد فتاحي آذربايجان غربي سخنگو

فراكسيون مبارزه با دخانيات

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
محمدحسين قرباني گيلان رييس
نعمت الله منوچهري كرمانشاه نايب رييس اول
مراد هاشم زهي خراسان جنوبي نايب رييس دوم
احمد آريايي نژاد گيلان منشي اول
عبدالرحمن رستميان سمنان منشي دوم
حسن تاميني گيلان سخنگو

فراكسيون معدن و صنايع معدني

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
محمدصالح جوكار يزد رييس
حسين فتاحي كرمان نايب رييس اول
كمال عليپورخنكداري مازندران نايب رييس دوم
محمد فيروزي اصفهان منشي اول
منشي دوم
عليرضا منظري توكلي كرمان سخنگو

فراكسيون ۱۴۰۴

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
رحیم زارع فارس رييس
محمدرضا پور ابراهیمی كرمان نايب رييس اول
هادی قوامی خراسان شمالي نايب رييس دوم
مجید منصوری بیدکانی اصفهان دبيراول
محمدرضا رضایی کوچی فارس دبير دوم
ابوذر ندیمی گيلان سخنگو
سید باقی حسینی سيستان و بلوچستان خزانه دار

فراكسيون ارتقاي طب عمومي

نام و نام خانوادگي حوزه انتخابيه سمت
رسول خضري آذربايجان غربي رييس
احمد آريايي نژاد همدان نايب رييس اول
محمدرضا رضايي كوچي فارس نايب رييس دوم
ناصر كاشاني سيستان و بلوچستان منشي اول
سليمان عباسي گلستان منشي دوم
ايرج عبدي لرستان سخنگو

*

*

 
Top