Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/golmoradi/public_html/index.php:567) in /home/golmoradi/public_html/wp-includes/feed-rss2.php on line 8
پایگاه اطلاع رسانی علی گلمرادی نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی http://golmoradi.net Sun, 17 Feb 2019 11:56:23 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.5.16 یوم الله بیست و دوم بهمن ماه ۱۳۹۷ http://golmoradi.net/?p=13146 http://golmoradi.net/?p=13146#respond Tue, 12 Feb 2019 11:51:43 +0000 http://golmoradi.net/?p=13146 ...]]> بسم الله الرحمن الرحیم

«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»

امروز در یوم الله بیست و دوم بهمن ماه ۱۳۹۷ بار دیگر؛ اما متفاوت و گسترده تر، ملت بزرگ ایران در جای جای میهن اسلامی حماسه آفرید. این حماسه تاریخی و با عظمت، پیام متفاوتی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای دشمنان قسم خورده بیگانه و استکبار جهانی و همچنین مسئولین اجرایی کشور در پی داشت. پیام به دشمنان خارجی، اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی مولود همین ملت بزرگ است و تحت هیچ شرایطی اجازه دخالت و یا آسیب از جانب دشمنان را به این نظام مقدس نخواهد داد و در این راستا ارادت و اطاعت خالصانه نسبت به مقام عظمای ولایت در پیکره سرتاسر با عظمت این ملت بزرگ نهادینه بوده و مبادا دشمن گرفتار خودشیفتگی و احیانا محاسبات غلط در رابطه با این نظام مقدس شود. و اما مسئولین اجرایی کشور نیز باید بدانند اتکال به خداوند بزرگ واتکا به ملت شریف ایران اسلامی و اطاعت محض از منویات مقام معظم رهبری و مشخصاً اجرایی کردن نسخه درمانگر اقتصاد مقاومتی، با پرهیز از هرگونه وادادگی و خودباختگی نسبت به بیگانگان، تنها راهکار برون رفت از چالش های موجود کشور بوده و حقیقتا هیچ امیدی به توان خارجی برای حل مشکلات داخلی وجود ندارد. در پایان بر خود وظیفه می داند از حضور پرشور مردم غیور و ولایتمدار استان خوزستان، خصوصاً مردمان شریف حوزه انتخابیه بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام و سایر شهرها و شهرک ها و روستاهای تابعه به لحاظ افتخار آفرینی در این روز بزرگ صمیمانه قدردانی و از خداوند بزرگ برای مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران، سربلندی و موفقیت مسئلت نمایم.
علی گلمرادی
۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷

علی گلمرادی

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13146 0
اگر تا آخر بهمن ماه ثبت‌ اسناد در هندیجان مستقر نشود http://golmoradi.net/?p=13140 http://golmoradi.net/?p=13140#respond Wed, 06 Feb 2019 07:28:22 +0000 http://golmoradi.net/?p=13140 ...]]> اگر تا آخر بهمن ماه ثبت‌ اسناد در هندیجان مستقر نشود موضوع را در صحن علنی مجلس مطرح می‌کنم
نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، بندر هندیجان و بندر امام خمینی در مجلس شورای اسلامی، گفت: به مدیر کل ثبت ‌اسناد استان خوزستان وقت می‌دهم اگر اداره ثبت ‌اسناد هندیجان را تا پایان ماه جاری دایر نکند، موضوع را در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مطرح کرده و با شدت بیشتر پیگیری می‌کنم.

به گزارش ایلنا از خوزستان، علی گلمرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در بندر هندیجان، اظهار داشت: جای تأسف دارد بعد از ۱۵ سال از شهرستان شدن هندیجان هنوز برخی ادارات و سازمان‌ها در این شهرستان مستقر نشده و مدیران کل در استان خوزستان به مشکلات این شهرستان توجه ندارند.

وی افزود: من ضمن هشدار و اتمامِ ‌حجت با مدیر کل ثبت ‌اسناد استان خوزستان اعلام کرده‌ام اگر ظرف ماه جاری این اداره در هندیجان مستقر نشود موضوع را در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مطرح کرده و با مقصران برخورد خواهد شد.نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، بندر هندیجان و بندر امام خمینی در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: تامین تجهیزات و استقرار ادارات در شهرستان‌ها وظیفه سازمان‌ها و ادارات کلِ آن‌ها در استان‌ها است.

وی گفت: اداره کل ثبت ‌اسناد خوزستان موظف است همه امکانات و تجهیزات لازم را برای این اداره در هندیجان تهیه کرده و ظرف دو هفته آینده مستقر کند و در این راستا بهانه‌های واهی و هرگونه سهل‌ انگاری به‌ هیچ‌ عنوان پذیرفته نمی‌شود.

گلمرادی عنوان کرد: مردم محروم هندیجان به سبب پیگیری کارهای اداری در شهرستانهای همجوار بدلیل عدم استقرار ادارات مستقل در این شهرستان، در جاده‌ها در حال کشته شدن یا زخمی شدن هستند و متاسفانه برخی ادارات کل در استان برای انجام وظیفه قانونی خود شرط و شروط تعریف می کنند و تامین مکان و تجهیزات لازم را بعهده این شهرستان محروم میگذارند.

وی ادامه داد: همه ادارات باید در هندیجان مستقر شوند و این وظیفه و تکلیف دولت می باشد. سازمان تأمین اجتماعی نیز باید در جهت احداث و راه اندازی کلینیک و درمانگاه مناسب و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم محروم هندیجان اهتمام ویژه ای بعمل آورد. پذیرفتنی نیست که مردم این شهرستان برای درمان و معاینات پزشکی، ۲۴ ساعته در جاده هندیجان به ماهشهر علاوه بر صرف هزینه، شاهد حوادث ناگوار جانی و مالی باشند.

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13140 0
انقلاب ما انفجار نور بود. حضرت امام خمینی (ره) http://golmoradi.net/?p=13135 http://golmoradi.net/?p=13135#respond Sat, 02 Feb 2019 18:10:51 +0000 http://golmoradi.net/?p=13135 ...]]> انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.
دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.دوازدهمین روز بهمن هر سال، شوق‌انگیزترین صفحه کتاب انقلاب، یعنی روز ورود زعیـم آگاه، حضرت امام‌ خمینی(ره) به ایران ورق می خورد.انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.ملت ما در عرصه های علمی پس از انقلاب اسلامی پیروز و سرفراز شد و در کنار این سرفرازی و پیروزی نام بلند ایران در بسیاری از عرصه های علمی در میان کشورها یپیشرفته قرار گرفت.این ایام عزیز و فرخنده، فرصتی است بس غنیمت که بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.
اینجانب ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک و تهنیت گفته و از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روزافزون را در خدمتگزاری به این ملت شریف و غیور خواستارم.

۱۳بهمن ماه ۹۷
علی گلمرادی

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13135 0
تخریب دفتر مطبوعات در هندیجان یک حرکت خائنانه و بزدلانه است http://golmoradi.net/?p=13132 http://golmoradi.net/?p=13132#respond Sat, 02 Feb 2019 18:07:16 +0000 http://golmoradi.net/?p=13132 ...]]> نماینده مردم بندر هندیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: تخریب دفتر مطبوعات و خبرگزاری شهرستان هندیجان یک حرکت خائنانه، بزدلانه و غیر قانونی است، مسئولان از جمله دادستان و نیروهای انتظامی، امنیتی باید برخورد کنند.به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر هندیجان، علی گلمرادی اظهار داشت: خبرنگاران، رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها چشم بینا مردم و همیار مسئولان هستند؛ بنابراین همه ما باید از آن‌ها حمایت و دفاع کنیم، نه اینکه برای آن‌ها مزاحمت ایجاد کرد.

وی افزود: بنده بر این باورم که یکی از عوامل بسیار مؤثر در موفقیت و یا عدم موفقیت جوامع همین رسانه‌ها هستند. اگر رسانه‌ها به‌ خوبی تکالیف خود را انجام دهند اکثر این مشکلات رفع می‌شود، البته رسانه‌ها نیازمند حمایت همه مسئولان می باشند.

نماینده مردم بندر هندیجان، بندر ماهشهر، بندر امام خمینی (ره) و امیدیه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما بخش عمده‌ای از مسائل و مشکلات را با پشتیبانی و همراهی خبرنگاران می‌توانیم مرتفع کنیم و عکس موضوع این است که اگر اصحاب رسانه به ‌درستی وظایف خود را انجام ندهند، حتماً روند پیشرفت و توسعه در کشور کُند می‌شود.

گلمرادی گفت: هر کسی برای مجموعه رسانه‌ها و خبرنگاران دلسوز مزاحمت ایجاد کند، در حقیقت خائن به مسیر توسعه و پیشرفت کشور و شهرستان محروم هندیجان است. ما بر این اعتقاد هستیم که همه باید کمک کنند عامل یا عواملی که دفتر مطبوعاتی را ناجوانمردانه و غیر قانونی تخریب کردند دستگیر و با آن‌ها برخورد شدیدی شود.

وی عنوان کرد: مسئولان در برخورد با عوامل خائنی که مزاحمت برای رسانه‌ها و خبرنگاران ایجاد کرده اند، نباید ملاحظه‌ کاری کنند، تعارف را کنار بگذارند و از مسیر قانونی با آن‌ها برخورد کنند. باید با عوامل مختل‌ کننده پیشرفت کشور با جدیت رفتار کرده و آن‌ها را کنار بزنیم.وی ادامه داد: حرکت غیر قانونی تخریب دفتر مطبوعاتی و خبرگزاری شهرستان بندر هندیجان را بشدت محکوم می کنیم، چرا که این رفتارها و کارها زیبنده افرادی که مدعی اخلاق‌ مداری هستند نیست. ما از خبرنگاران پر تلاش حمایت می کنیم.

نماینده مردم هندیجان در مجلس تصریح کرد: بنده نیز پیگیری می‌کنم که حتماً فرماندار و دادستان شهرستان هندیجان پیگیر موضوع باشند؛ ما اجازه نمی‌دهیم کسانی بدون طی روند قانونی ملک یا مکانی را تخریب کنند، آن ‌هم دفتر مطبوعات که نیاز امروز همه مردم هندیجان است.

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13132 0
انتقاد شدید گلمرادی از وضعیت شهریِ بندر امام خمینی http://golmoradi.net/?p=13129 http://golmoradi.net/?p=13129#respond Tue, 29 Jan 2019 15:52:16 +0000 http://golmoradi.net/?p=13129 ...]]>

انتقاد شدید گلمرادی از وضعیت شهریِ بندر امام خمینی/ بندر امام به حال خود رها شده است/ شورا به تعهداتش عمل کند

نماینده مردم بندر ماهشهر، هندیجان، امیدیه و بندر امام در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از وضعیت نابسامان شهر بندر امام خمینی، گفت: از استاندار خوزستان خواسته‌ام با استفاده از تمام ظرفیت های قانونی خود، به این موضوع ورود کند.به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، علی گلمرادی بیان داشت: شهروندان بندر امام در این یکسال اخیر، از عملکرد فوق‌العاده ضعیف و غیرمسئولانه‌ی شهرداری و شورای اسلامی شهر به ستوه آمده و مرتباً به ناچار مراتب اعتراض خود را به این‌جانب منتقل می‌نمایند و خواهان تغییر اساسی در رویه های معمول و سیستم مدیریت شهری هستند.

وی افزود: روکش آسفالت خیابان‌ها از بین رفته، معابر از وضعیت نامطلوب بهداشتی به مرحله‌ی بحران رسیده است، هیچ‌گونه اقدام عمرانی در این شهر صورت نگرفته، خیابان‌ها مملو از چاله و کندگی شده، فضای سبز دستخوش سوء مدیریت و قتل‌عام درختان گردیده، دفع آب‌های سطحی به ضعیف‌ترین شکل خود صورت می‌گیرد، سگ‌های ولگرد خیابان‌ها را به تصرف خود درآورده‌اند و صدای مردم را هم کسی نمی‌شنود.

WhatsApp Image 2019-01-28 at 2.20.38 PM(3)

گلمرادی بیان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر منتخب این مردم و متعهد به خدمت برای آنها هستند، ولی برخی از آنان ظاهراً تعهدات خود و شعارهایشان را فراموش کرده و با نادیده گرفتن شکایات گسترده مردمی، همچنان از ادامه‌ی وضعیت فعلی مدیریت شهری  حمایت می‌کنند. در این شرایط، هنجارشکنان و دشمنان قسم‌خورده ملت ایران نیز هرازچندگاه از این وضعیت نابسامان پیش‌آمده نهایت استفاده را کرده و این شهر را به یکی از نقاط نا امن کشور تبدیل نموده‌اند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در صحبتی که با استاندار خوزستان داشته‌ام، به جد خواستار دخالت وی به‌ عنوان نماینده عالی دولت در استان، به موضوع بحرانی شهر بندر امام شده‌ام و چنانچه در کوتاه‌ترین زمان ممکن، اقدامی صورت نگیرد، مسأله را از طریق دستگاه‌های نظارتی کشور دنبال خواهم نمود، هرچند این بارِ اضافه‌ای است که به دلیل عدم توجه شورا و شهرداری به وظایف خود،  و بنابه خواست مردم، متوجه بنده به‌عنوان قانون‌گذار شده است، ولی ناچار به دخالت در این موضوع برای سامان بخشیدن به وضعیت زندگی موکلینم هستم.

WhatsApp Image 2019-01-28 at 2.20.38 PM(6)

WhatsApp Image 2019-01-28 at 2.20.38 PM(5)

گلمرادی با ذکر این مسئله که متأسفانه اقدامات اخیر شورا و شهرداری تحت هیچ شرایطی مورد تائید شهروندان نیست و جای دفاع هم ندارد، از اعضای شورای شهر بندر امام خواست تا بیش از این به شکاف بین مردم و شورا و در نهایت تبدیل بندر امام به یک بحران جدی دامن نزنند و تا قبل از آغاز سال نو، شهر را به شرایط عادی خود برگردانند.

WhatsApp Image 2019-01-28 at 2.20.38 PM(2)

 

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13129 0
حل مشکلات واگذاری زمین به شرکت های تعاونی طرح شیلاتی پرورش میگو شهرستان هندیجان http://golmoradi.net/?p=13127 http://golmoradi.net/?p=13127#respond Sun, 27 Jan 2019 15:47:59 +0000 http://golmoradi.net/?p=13127 ...]]> باتوجه به هماهنگی اقای دکتر گلمرادی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی جلسه حل مشکلات واگذاری زمین به شرکت های تعاونی طرح شیلاتی پرورش میگو شهرستان هندیجان با حضور مدیر کل محترم منابع طبیعی استان خوزستان _ معاونت محترم اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان _ آقای عسکری رئیس دفتر محترم اقای دکتر گلمرادی و آقای شکیبایی مدیر عامل محترم اتحادیه تعاونی های پرورش میگو در روز شنبه ۹۷/۱۱/۶ درمحل اداره کل منابع طبیعی تشکیل شد . دراین جلسه آقای دکتر جمشیدیان و مهندس شادچری با استقبال ازاینگونه طرحها و حمایت هم جانبه جهت تسربع در واگذاری زمین به تعاونی های شیلاتی طرح ۱۰۰۰ هکتاری دستورات لازم را صادرنمودند .۱_ قابل ذکر است این طرح تعداد ۲۷ شرکت تعاونی و ۲۷۰ نفر سرمایه گذار عضو دارد۲_ در دی ماه سال جاری اولین طرح پرورش ۳۵۰ هکتاری میگو کلنگ افتتاح آن توسط استاندارمحترم خوزستان برزمین زده شد۳_ راندازی اینگونه طرح های تولیدی در آینده موجب اشتغال جوانان_ تامین گوشت سفید مورد نیازدر سطح کشور و صادرات می گردد ۳_ اعتبار زیرساخت طرحهای بالغ بر۲۰ میلیارد تومان توسط شیلات تامین می گردد

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13127 0
پیام تسلیت علی گلمرادی شهادت مظلومانه دوتن از پرسنل نیروی انتظامی http://golmoradi.net/?p=13124 http://golmoradi.net/?p=13124#respond Sun, 27 Jan 2019 15:38:29 +0000 http://golmoradi.net/?p=13124 ...]]> بسم الله الرحمن الرحیم
وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ

أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

اینجانب ضمن ابراز تاسف و تاثر، شهادت مظلومانه دوتن از پرسنل جان برکف نیروی انتظامی بندرامام خمینی (ره) سرباز وظیفه محمدرضا رفیعی نسب و ستوانیکم صفری را به محضر حضرت ولیعصر(عج)، رهبر فرزانه و فرمانده معظم کل قوا، فرماندهان و پرسنل غیور نیروی انتظامی استان خوزستان، خانواده های معظم شهدا و بازماندگان مکرم این شهدا عزیز و مردم شریف بندر امام خمینی(ره) تبریک و تسلیت عرض می نمایم.
از خداوند متعال برای این شهدا گرانقدر آمرزش و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت می نمایم.
علی گلمرادی
۶ بهمن ماه ۱۳۹۷

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13124 0
گفتگوی علی گلمرادی در مورد انتقال آب کارون http://golmoradi.net/?p=13120 http://golmoradi.net/?p=13120#respond Sat, 26 Jan 2019 15:31:40 +0000 http://golmoradi.net/?p=13120 گفتگوی علی گلمرادی در مورد انتقال آب کارون در شبکه خبر خوزستان
برای دانلود ویدیو از لینک زیر اقدام  نمائید

 

نمایش ویدیو گفتگوی علی گلمرادی در مورد انتقال آب کارون
]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13120 0
تاکید گلمرادی بر اتمام پروژه های نیمه تمام http://golmoradi.net/?p=13116 http://golmoradi.net/?p=13116#respond Fri, 18 Jan 2019 16:57:27 +0000 http://golmoradi.net/?p=13116 ...]]>

بازدید میدانی اسلامی وزیر راه و شهرسازی از جاده هندیجان/ تاکید گلمرادی بر اتمام پروژه های نیمه تمام

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، در این بازدید علی گلمرادی نماینده مردم  بندر ماهشهر، بندر هندیجان، امیدیه و بندر امام خمینی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات راه این شهرستان، هدف از این بازدید را بررسی جاده هندیجان شامل تکمیل باقیمانده جاده ماهشهر به طرف هندیجان، روکش آسفالت جاده بدر، روکش جاده دریهک، احداث پل دوم جاده هندیجان به طرف دیلم، جاده شاه عبدالله به طرف روستای عامری (جهت کاهش بعد مسافت هندیجان _ بهبهان،) پروژه راه آهن بندر امام خمینی  _ هندیجان _ بوشهر و توسعه بندر سجافی  بیان نمود.

در ادامه این بازدید، گلمرادی خواستار تسریع در عملیاتی نمودن پروژه های مذکور گردید.همچنین اسلامی وزیر راه و شهرسازی دستور عملیاتی شدن پروژه گلوگاه امامزاده عبدالله هندیجان، پروژه های مذکور و تکمیل تعدادی از این پروژه ها را تا پایان سال جاری به مسئولین مربوطه داد.

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13116 0
نماینده ماهشهر:حفظ منافع ملی در گرو حفظ منافع خوزستان است http://golmoradi.net/?p=13114 http://golmoradi.net/?p=13114#respond Tue, 15 Jan 2019 16:50:30 +0000 http://golmoradi.net/?p=13114 ...]]> نماینده مردم بندرماهشهر، هندیجان، امیدیه و بندرامام خمینی (ره) در مجلس شورای اسلامی گفت: استان خوزستان همانند یک کارگاه ثروت آفرین برای کشور تلقی می شود از این رو حفظ منافع ملی در گرو حفظ منافع خوزستان است.

علی گلمرادی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا درخصوص انتقال آب کارون ادامه داد: خوزستان پایتخت صنعت، انرژی و اقتصاد کشور تلقی می شود و نباید آن را فدای تامین منافع استان های دیگر کرد.وی با اشاره به اینکه تصمیم نهادهای سیاسی همچون مجلس و دولت باید در راستای منافع ملی باشد افزود: نه تنها نباید منابع موجود خوزستان را فدای استان های دیگر کرد بلکه باید برای توسعه و پیشرفت کشور ازظرفیت استان های دیگر در خوزستان استفاده کرد.

گلمرادی با کذب دانستن اظهارات اخیر استاندار اصفهان درباره مصوبه دولت برای انتقال آب گفت: پیش از انتشار نامه تشکر استاندار اصفهان، مجمع نمایندگان خوزستان در نامه ای خطاب به رییس جمهوری از مسکوت گذاشتن مصوبه اشتباه انتقال آب سال های گذشته قدردانی کردند.وی افزود: رییس جمهوری در حاشیه تقدیم بودجه سال ۹۸ به مجلس شورای اسلامی از تشکیل کارگروهی برای ساماندهی منابع آبی کشور خبر داد و به صراحت اعلام کرد که ساماندهی زاینده رود به معنای انتقال آب کارون نیست و از محل مدیریت مصرف می باشد.

این نماینده مجلس گفت: ۲ روز پس از حضور رییس جمهوری در مجلس شورای اسلامی، مجمع نمایندگان خوزستان با معاون اول رییس جمهور در همین خصوص جلسه ای داشت و نظرات اعضا مطرح شد.وی با اشاره به اینکه برخی با مطرح کردن بحث انتقال آب در روزهای اخیر به دنبال بهره برداری سیاسی بوده اند ادامه داد: انتقال آب یک روش منسوخ و اشتباه است و معتقدیم تامین آب استان اصفهان از طریق مدیریت مصرف امکان پذیر است.

گلمرادی افزود: هیچ کدام از مسئولان خوزستان مخالف انتقال آب شرب از خوزستان به استان اصفهان نیستند اما مساله آنست که صنایع نیازمند مصرف بالای آب نباید در استان های کم آبی همچون اصفهان احداث شود.وی با نامساعد خواندن شرایط کشاورزی خوزستان بیان کرد:هم اکنون به دلیل کمبود آب در خوزستان شاهد بروز مشکل در بخش کشاورزی این استان هستیم ضمن آنکه دلیل اصلی بروز گرد و غبار با منشا داخلی نیز خشک شدن تالاب ها و کم آبی است.

انتشار مصاحبه استاندار اصفهان در روزهای گذشته که در آن از دولت برای تصویب انتقال آب کارون به اصفهان تشکر کرده بود ، با واکنش های اجتماعی و رسانه ای زیادی در خوزستان روبه رو شد.برخی کارشناسان معتقدند میزان آب موجود در رودخانه کارون نسبت به ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی بیش از یک ششم کاهش یافته و این به معنی زنگ خطر برای خشک شدن آن به حساب می آید به همین دلیل نباید هیچگونه طرحی برای انتقال یا مصرف بیش از حد کارون اجرا کرد.

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13114 0