Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/golmoradi/public_html/index.php:670) in /home/golmoradi/public_html/wp-includes/feed-rss2.php on line 8
پایگاه اطلاع رسانی علی گلمرادی نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی http://golmoradi.net Thu, 16 May 2019 13:42:21 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.5.17 بازدید علی گلمرادی و معاون وزیر راه شهرسازی از اداره بنادرو دریانوردی http://golmoradi.net/?p=13202 http://golmoradi.net/?p=13202#respond Wed, 15 May 2019 13:37:32 +0000 http://golmoradi.net/?p=13202 ...]]> بازدید علی گلمرادی و معاون وزیر راه شهرسازی از اداره بنادرو دریانوردی بدون همراهی فرماندار شهرستان و شهردار بندرامام  معاونین وزیر راه و شهرسازی در امور بنادر و دریانوردی و حمل نقل جاده ای و راهداری، معاون وزیر جهاد کشاورزی همچنین معاون وزیر اقتصاد و دارائی در امور گمرک از ساعت ۱۴ به همراه علی گلمرادی نماینده مردم وارد بندرامام شدند.
این بازدید از ساعت ۱۴ امروز کلید خورد و مقامات مذکور از پروژه در دست احداث پل روگذر بندرامام، تخلیه و بارگیری، اسکله های بندر بازدید و با مشکلات و نواقص رو به رو شدند.در ادامه بازید علی گلمرادی نماینده ماهشهر بندرامام و حومه پای درودل رانندگان ترانزیت و تریلر ها نشست و دغدغه و مشکلات آن ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.
گلمرادی که در این دید و بازدید فرصت را غنیمت شمارد و در خصوص ایستگاه های شسشو و ضدعفونی مسیر بندر سخن به میان اورد و چاره اندیشی وی در خصوص عدم انحصاری شدن این ایستگاه ها بودن یا نبودن آن ها با بررسی همه جانبه وی با استقبال معاون وزیر روبه رو شد و در دستور کار وی قرار گرفت که تا پایان کسب نتیجه مطلوب هرگونه مجوز در این خصوص صادر نخواهد شد‌.

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13202 0
دومین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان ماهشهر http://golmoradi.net/?p=13200 http://golmoradi.net/?p=13200#respond Sat, 11 May 2019 13:33:50 +0000 http://golmoradi.net/?p=13200 ...]]> دومین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان در یک ماه اخیر به ریاست فرماندار برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر بیرانوند در ابتدای جلسه ضمن عرض تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و همچنین خیر مقدم به نماینده محترم مجلس شورای اسلامی از پیگیری های مجموعه کمیسیون کارگری شهرستان تقدیرنمود و سپس مصوبات جلسه قبل مورد بررسی قرار گرفت.
در ادامه جلسه نماینده اداره کار منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی درخصوص مشکلات کارگری شرکت موژان واقع در پتروشیمی بندر امام و همچنین پتروشیمی فارابی توضیحات لازم را ارائه نمود.
سپس در خصوص شرکت لوله سازی نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر گردید که روند فعلی حداقل تا یک ماه آینده ادامه یابد و در این فاصله نماینده محترم مجلس شورای اسلامی این موضوع را از طریق مرکز تا حصول نتیجه پیگیری نماید.در ادامه جلسه مشکلات کارگران شرکت عملیات غیرصنعتی با حضور مدیرعامل این شرکت مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن با حضور مدیر عامل شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی مشکل و تقاضای کارگران آن شرکت مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.
بیرانوند در این جلسه در خصوص فاز دو منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی نیز افزود: که انشاالله به زودی خبرهای خوشی برای شهرستان بندر ماهشهر خواهیم داشت و فاز دو منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی امسال به مرحله اجرا در خواهد آمد. در پایان جلسه نیز علی گلمرادی طی سخنانی خطاب به مسئولین و اعضای کمیسیون کارگری گفت: انتظار بر این است که با توجه به ظرفیت هایی که در منطقه ما وجود دارد مشکلات کارگری همانند دیگر نقاط کشور وجود نداشته باشد. وی افزود: متأسفانه بخش عمده مشکلات کارگری که در منطقه وجود دارد به دلیل نبود یک تشکیلات و ساز و کار قانونی و مدون میباشد که انتظار دارم در این خصوص تشکل و یا کارگروهی با محوریت فرماندار شهرستان تشکیل شود و این موضوعات را به صورت تخصصی حل نماید. گلمرادی افزود: متاسفانه ماده ۳۴ به عنوان اهرمی در دست مدیران صنایع بر علیه کارگران و اخراج آنان استفاده می گردد که نشان از خلا در اجرای موارد قانونی است و می بایست اصلاح گردد.
وی افزود: وجود صنعت در این منطقه می تواند منشاء به وجود آمدن مشاغل خانگی هم باشد که مدیران می بایست شرایط آن را در منطقه فراهم نمایند.علی گلمرادی ضمن تقدیر از عملکرد بیرانوند فرماندار شهرستان به دلیل نظارت بر جذب نیرو در شرکت های منطقه ، افزود:
می بایست یک بار برای همیشه تکلیف جذب نیروهای بومی و غیربومی مشخص شود چه بسا که قانون در ماده ۴۷ به صراحت آن را اعلام نموده است و این وظیفه مدیران اجرایی است که به طور کامل به آن عمل نمایند و انتظار دارم که همه مدیران نسبت به اجرای این قانون و خدمت به شهرستان احساس مسئولیت بیشتری کنند.

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13200 0
خوزستان| فرمانداری هندیجان پیگیر استقرار ادارات در این شهر محروم باشد http://golmoradi.net/?p=13197 http://golmoradi.net/?p=13197#respond Mon, 06 May 2019 13:28:21 +0000 http://golmoradi.net/?p=13197 ...]]> نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئول اصلی پیگیری استقرار ادارات در شهرستان هندیجان فرمانداری است یعنی فرماندار باید از طریق استانداری پیگیری کرده تا ادارات مورد نیاز این شهر به‌ طور کامل مستقر شوند.

نماینده مردم شهرهای بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی در مجلس شورای اسلامی، به مناسبت ۱۱ اردیبهشت، روز جهانی کارگر پیامی صادر نمود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، علی گلمرادی در این پیام گفت: روز جهانی کارگر باید هر ساله گامی روبه‌جلو برای تولید بیشتر، رفاه بهتر و امنیت شغلی کارگران باشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: اهمیت کار و کارگر در فرهنگ اسلامی و ایرانی از چنان جایگاه بالایی برخوردار است که کمتر نظیر آن را دیده‌ایم. در مکتب اسلام، پیامبر مهربانی‌ها بر دستان کارگر بوسه می‌زند تا جایگاه مهم و مقدس این قشر زحمت‌کش را به جهانیان نشان دهد. مرگ در راه کار، به‌منزله‌ی شهادت شناخته می‌شود تا بدانیم کارگران، جهادگران جامعه‌ای هستند که برای استقلال و عدم وابستگی به بیگانگان، بسان رزمنده‌ای جان‌برکف در میدان نبرد حضور دارند.

گلمرادی اضافه نمود: نقش بی‌بدیل و انکارناپذیر کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی، استقامت در دوران دفاع مقدس، پیشگامی در دوران سازندگی و ایستادگی در دوران تحریم‌ها، حجت را بر مسئولین به اتمام رسانده و اینک وظیفه‌ی تک‌تک بخش‌های دولت است تا تمام ظرفیت خود را برای رفاه، آسایش و زمینه‌ی رشد و بالندگی این قشر پویا فراهم نمایند و نباید فراموش کنیم که اگر کارگران نبودند، بشر هنوز در غارها زندگی می‌کرد.

نماینده مردم شهرهای بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی، بیان کرد: خوشبختانه بنده به‌عنوان نماینده این منطقه‌ی عظیم صنعتی و کارگری در مجلس شورای اسلامی، همواره بر اهمیت جایگاه این قشر مولد واقف بوده و تمام سعی و توان خود را جهت احقاق حقوق حقه‌ی آنان بکار گرفته‌ام و هم‌اینک با همکاری مسئولین منطقه، امکان اخراج کارگران به میزان قابل توجه ای کاهش داده‌ایم و هرگاه مشکلی برای این عزیزان به وجود می‌آید، تمام توان منطقه جهت برطرف نمودن آن مصمم و پشت‌کار هستند.

گلمرادی در این پیام ضمن تبریک این روز خجسته به کارگران عزیز، از آنان خواست تا همچنان در سنگر تولید، نقشه‌های دشمنان قسم‌خورده این مرزوبوم را نقش بر آب کنند. وی خطاب به کارگران، گفت: به تمام مشکلات موجود شما واقف هستیم و سعی و تلاش خود را می‌کنیم تا انشاالله روزبه‌روز به شرایط آرمانی جامعه‌ی کارگری که در آن رفاه، آرامش، امنیت شغلی و عزت و سربلندی حرف اول را می‌زند برسیم تا کارگران بدون هیچ نگرانی و دغدغه‌ی معیشتی برای خانواده خود، به تولید پرداخته و صنعت کشور را توسعه بخشند. زیرا سربلندی و عزت مملکت و انقلاب اسلامی در گرو تلاش بی‌وقفه‌ی کارگران نمود پیدا می‌کند.

نماینده جنوب استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: از مدتی قبل کارگروهی ویژه و تخصصی را مأمور بررسی تمام مشکلات موجود کارگران منطقه نموده‌ام تا انشاالله با اتخاذ راهکارهای عملی، دیگر شاهد وجود هیچ نگرانی و دغدغه در زندگی کارگران نباشیم.

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13197 0
نباید معلمان دغدغه ی معیشت داشته باشند/ جایگاه تعلیم و تربیت، بالاترین جایگاه در جامعه است http://golmoradi.net/?p=13193 http://golmoradi.net/?p=13193#respond Thu, 02 May 2019 08:16:56 +0000 http://golmoradi.net/?p=13193 ...]]> نماینده مردم شهرهای بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی در مجلس شورای اسلامی به مناسبت ۱۲ اردیبهشت، روز معلم، پیامی صادر نمود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، متن پیام تبریک دکتر علی گلمرادی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

آنگاه که بشر با تعلیم و تربیت آشنا گشت، جامعه به سمت توسعه و تعالی حرکت نمود و در این مسیر، نقش برجسته و تاثیرگذار معلمان بر هیچ کس پوشیده نیست.

امروز، هر کس در هر پست و منصبی که باشد، باید خود را مدیون تلاش و مجاهدت معلمانی بداند که جوانی و دانش خود را صرف پرورش و تعلیم او کرده اند.اینجانب بعنوان نماینده شما قشر فرهیخته و شریف در مجلس شورای اسلامی، بر خود فرض می دانم تا تمام تلاش و اختیارات قانونی خود را در راه برداشتن مشکلات و تنگناهای موجود جامعه ی عظیم آموزش و پرورش بکار بندم و اعتقاد دارم هر چه ما در این زمینه هزینه کنیم، سرمایه گذاری برای ساختن نسلی توانمند، با دانش، متعهد و مسئولیت پذیر کرده ایم که سربلندی و اقتدار ایران اسلامی را در پی خواهد داشت.

لذا این فرصت را غنیمت شمرده و این روز و مناسبت فرخنده را به تمامی آموزگاران و فرهنگیان عزیز تبریک گفته و از خداوند منان خواهانم، فرصت جبران تمام زحمات شما بزرگواران را به بنده ارزانی دارد.

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13193 0
تبریک دکترگلمرادی به مناسبت “روز جهانی کارگر” http://golmoradi.net/?p=13190 http://golmoradi.net/?p=13190#respond Wed, 01 May 2019 08:11:24 +0000 http://golmoradi.net/?p=13190 ...]]> “کارگر” ، واژه مقدس و ارزشمند در قاموس بشری به ویژه در فرهنگ دینی و ملی ماست ، و مصادیق آن نیز سرمایه های گران قدری هستند که به وجودشان در عرصه تولید و صنعت کشور می بالیم . از این رو ارج نهادن به مقام گران سنگ کارگران به عنوان سرمایه های حرکت چرخه تولید کشور ، وظیفه همه ماست و بر این اساس به پاس خدمات صادقانه این عزیزان ، تلاش شان را گرامی می داریم .
خرسندیم که در خانواده بزرگ کارگران ، در کنار این عزیزان که خدمات ارزنده و سهم بزرگی را در افزایش رونق تولید وخدمت به نظام دارند و در این مقطع حساس نیز با درک بیشتر شرایط کشورمان و در سایه همدلی و هم افزایی ، همراه ، سایر عوامل در حرکت به سوی تعالی و پیشرفت عزت و عظمت ایران اسلامی گام بر می دارند، هستیم لذا اینجانب ، با تبریک مجدد روز کارگر به تمامی کارگران گرامی ارجمندم در از تلاش مجدانه این عزیزان قدردانی نموده ، سلامتی و توفیق روز افزونتان را از درگاه خداوند متعال خواستارم .

دکتر علی گلمرادی نماینده مردم بندرماهشهر هندیجان امیدیه درمجلس شورای اسلامی

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13190 0
علی گلمرادی ،مشکلات در بندرامام خمینی بر کسی پوشیده نیست http://golmoradi.net/?p=13180 http://golmoradi.net/?p=13180#respond Mon, 15 Apr 2019 18:26:59 +0000 http://golmoradi.net/?p=13180 ...]]> علی گلمرادی : مشکلات در بندرامام خمینی بر کسی پوشیده نیست ، مسئولین اجرایی باید پای کار باشند / ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبارات برای زیر ساختار بندر امام از جاده کمربندی تا پل رو گذر ، ظرف ۲ سال گرفتیم.توسعه خدمات تامین اجتماعی در بندر امام خمینی / مجوز احداث درمانگاه دیگر تامین اجتماعی در بندر امام خمینی گرفتیم / ظرف دو الی سه سال دیگر از درمان و بهداشت در حوادث بی نیاز به دیگر شهرها می شویم.مجوز بیمارستان ۶۴ تختخوابی بندر امام خمینی گرفتیم و مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار گرفتیم  که زیر ساختار آن در بحث بهداشت و درمان حل شود  ارتقا شهر بندرامام خمینی به شهرستان یک ضرورت است / منافع دو شهر در نظر گرفته میشود / برخی صحبتهای ما را تحریف و یا کات می کنند / موانع عمده و حقوقی شهرستان شدن بندرامام خمینی حل شد

ویدیو شماره یک ویدیو شماره دو ویدیو شماره سه ویدیو شماره چهار ]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13180 0
علی گلمرادی در جمع مردم روستای صالحک http://golmoradi.net/?p=13179 http://golmoradi.net/?p=13179#respond Thu, 11 Apr 2019 17:37:46 +0000 http://golmoradi.net/?p=13179 ...]]> عدم مستمر حضور ما در روستاها به معنی فراموشی مردم نیست بلکه تلاش برای حضور در وزارت خانه ها برای پیگیری مشکلات می باشد.ادعا داریم به اندازه ۹ دوره در شهرستان امیدیه کار انجام شده است و مسیر توسعه را در این شهرستان پیش می رویم.عضو هیچ گروه سیاسی نیستم و با تمام توان به کمک مسئولین و مردم مشکلات را تا حصول نتیجه به طور جدی پیگیری می کنم.

اقدامات انجام شده در این روستا:

  • انجام ۱۲۰۰ متر جدول کاری
  • انجام آسفالت ریزی به میزان ۱۰ هزار متر
  • توسعه کارآفرینی و مشاغل خانگی روستایی
  • تکمیل پروژه آسفالت؛ مرمت اراضی کشاورزی در سیل و طوفان اخیر
  • آبفا؛ آموزش و پرورش، شبکه بهداشت و درمان نیز کارهای خوبی انجام شده
  • پرداخت خسارت سیل به اراضی کشاورزی مهم ترین مطالبه مردم این روستا، ۳۵ هزار هکتار/ یعنی ۶۰ یا ۷۰ درصد خسارت۲ هزار ۱۳۴ هکتار خسارت ناشی از طوفان
]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13179 0
علی گلمرادی در جمع مردم روستای محسنیه امیدیه http://golmoradi.net/?p=13176 http://golmoradi.net/?p=13176#respond Thu, 11 Apr 2019 17:28:14 +0000 http://golmoradi.net/?p=13176 ...]]> در بازدیدهای امروز تمامی مشکلات روستا بررسی و طبق یک اولویت بندی مشخص شدند.در برنامه ششم توسعه دولت و مجلس نگاه ویژه ای به توسعه روستاها بوده که بدون شک اقدامات اساسی در این راستا انجام می شود.مردم روستا با مطالبه گری خود برای رفع مشکلات به کمک مسئولین بیایند، برای هر روستا حوزه انتخابیه باید ۳ اولویت در سال ۹۸ مشخص شود.قول می دهم تمامی مشکلات این روستا طبق یک اولویت بندی با یک برنامه منسجم به طور ویژه پیگیری شود و به توسعه سرمایه گذاری و اقتصاد روستایی توجه ویژه ای شود.

اقدامات انجام شده در این روستا:

  • زیرسازی پل این روستا با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال که پیش از این با مشکلات عدیده ای مواجه بوده است؛ تنها آسفالت ریزی این پروژه در حال حاضر باقی مانده است.
  • احداث یک دریچه برای رفع مشکلات آب روستایی
  • تکمیل و تسریع طرح هادی روستایی
  • برنامه های توسعه ای در آموزش و پرورش، بهداشت و درمان و برق
]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13176 0
تاکید علی گلمرادی در خصوص ضرورت توزیع عوارض اکتشاف معادن http://golmoradi.net/?p=13170 http://golmoradi.net/?p=13170#respond Tue, 26 Feb 2019 20:48:41 +0000 http://golmoradi.net/?p=13170 تاکید علی گلمرادی نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص ضرورت توزیع عوارض اکتشاف معادن به همه استان های کشور به عنوان منابع ملی
برای دانلود ویدیو از لینک زیر اقدام  نمائید

 

نمایش ویدیو ضرورت توزیع عوارض اکتشاف معادن
]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13170 0
ضرورت راه اندازی سامانه جهت شفافیت در تخصیص ارز دولتی http://golmoradi.net/?p=13166 http://golmoradi.net/?p=13166#respond Tue, 26 Feb 2019 20:22:21 +0000 http://golmoradi.net/?p=13166 ضرورت راه اندازی سامانه جهت شفافیت در تخصیص ارز دولتی برای واردات کالاهای اساسی و اطلاع رسانی برای عموم.
برای دانلود ویدیو از لینک زیر اقدام  نمائید

 

نمایش ویدیو ضرورت راه اندازی سامانه جهت شفافیت
]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13166 0