Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/golmoradi/public_html/index.php:514) in /home/golmoradi/public_html/wp-includes/feed-rss2.php on line 8
پایگاه اطلاع رسانی علی گلمرادی نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی http://golmoradi.net Fri, 07 Dec 2018 14:29:37 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.5.16 تبریک روز دانشجو http://golmoradi.net/?p=13091 http://golmoradi.net/?p=13091#respond Fri, 07 Dec 2018 14:29:37 +0000 http://golmoradi.net/?p=13091 ...]]> بسم الله الرحمن الرحیم

روز ۱۶ آذر هر سال یادآور به خاک و خون کشیدن دانشجویانی است که با شهادت خود به جهانیان فهماندند ایرانیان از هر قشری در برابر استعمار، استکبار و دخالت بیگانگان همچون سرو استوار ایستاده اند و برای استقلال کشور حاضر به نثار جان خود نیز هستند.روز دانشجو روز اعلام اعتقاد و اعتماد به نسلی است که نقشی اساسی و پایه‌ای در پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی داشته و برای ارتقای روزافزون معرفت و آگاهی، عزم خود را جزم نموده و کمر همت برای فتح سنگرهای علم و دانش بسته اند.

اینجانب شانزدهم آذرماه و فرخنده روز دانشجو را خدمت اصحاب علم و اندیشه، دانشجویان عزیز حقیقت‌جو، آگاه و تلاشگر به ویژه دانشجویان حوزه انتخابیه تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق، عزت، سلامتی و سربلندی یکایک این عزیزان را از درگاه خداوند منان و متعال مسئلت می نمایم.

#علی گلمرادی
#مورخ ۱۶ آذرماه ۹۷

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13091 0
بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر به بخش خصوصی واگذار نمی شود http://golmoradi.net/?p=13089 http://golmoradi.net/?p=13089#respond Sun, 25 Nov 2018 14:21:51 +0000 http://golmoradi.net/?p=13089 ...]]> نماینده مردم بندرماهشهر، هندیجان، امیدیه و بندرامام خمینی (ره) در مجلس شورای اسلامی گفت: موافقت اولیه وزیر نفت برای جلوگیری از واگذاری بیمارستان صنایع پتروشیمی به بخش خصوصی به منظور احقاق حقوق مردم منطقه اخذ شد.

علی گلمرادی روز شنبه با اعلام مخالفت خود برای واگذاری بیمارستان صنایع پتروشیمی به بخش خصوصی اظهار داشت: با توجه بهره مندی کارکنان شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی و کارکنان مرتبط با وزارت نفت از خدمات این بیمارستان از این رو به منظور جلوگیری از ضایع شدن حقوق ذینفعان، ضرورت دارد بیمارستان صنایع پتروشیمی زیر نظر شبکه بهداشت و درمان صنعت نفت مدیریت شود و از شرکت های فعال در منطقه تامین هزینه شود.

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی فعلی کشور، واگذاری بیمارستان صنایع پتروشیمی به بخش خصوصی تنها تحمیل هزینه بر دوش کارکنان وزارت نفت همچنین ساکنان بندرماهشهر، بندرامام و شهر چمران که بعضا از درآمد بالایی برخوردار نیستند، می باشد و این اقدام هیچ گونه خدمات مازادی را به مردم ارائه نمی دهد.

نماینده مردم بندرماهشهر، هندیجان، امیدیه و بندرامام خمینی (ره) در مجلس شورای اسلامی به لزوم تعهد صنعت پتروشیمی به مسئولیت های اجتماعی خود تاکید کرد و گفت: شرکت های پتروشیمی با توجه به ایجاد آلایندگی و حوادث در منطقه، تعهد آنها به مسئولیت های اجتماعی به ویژه حوزه درمان یک ضرورت است، حال با اقدام به واگذاری بیمارستان به بخش خصوصی نه تنها به مسئولیت های خود در فراهم آوردن امکانات درمانی برای مردم عمل نکرده بلکه با روی گرداندن از مردم امکانات موجود را نیز از آنها دریغ می کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه از کسب موافقت اولیه وزیر نفت برای جلوگیری از واگذاری بیمارستان صنایع پتروشیمی به بخش خصوصی خبر داد و گفت: طی مکاتبات و مذاکرات انجام شده با وزیر نفت، وی موافقت اولیه خود را برای جلوگیری از واگذاری این بیمارستان به بخش خصوصی را اعلام کرد که جای قدردانی دارد.

گلمرادی در پایان عنوان کرد: بدون شک توسعه مناطق نفت خیزی همچون بندرماهشهر و امیدیه تنها با همراهی و همگرایی مدیران شهری و صنعتی محقق می شود انتظار می رود تعامل موثری بین این دو برقرار شود در غیر این صورت مردم بیشترین آسیب را در این بین متحمل می شوند.

گفتنی است پس از خصوصی سازی شرکت‌های پتروشیمی در اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی، پیشنهاد واگذاری بیمارستان صنایع پتروشیمی بندر ماهشهر به بخش خصوصی کلید خورد، موضوعی که از همان ابتدا اعتراض بسیاری از کارکنان و کادر درمانی بیمارستان، مسئولان شهری و شهروندان را به دنبال داشت.

در خرداد ماه ۹۵ نیز تعداد زیادی از شهروندان ماهشهر در اعتراض به این تصمیم مقابل بخش درمانی بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر تجمع کردند.

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13089 0
لزوم استقرار ادارات مستقل در هندیجان/ گلمرادی: با نیروهای ضعیف برخورد می‌شود http://golmoradi.net/?p=13087 http://golmoradi.net/?p=13087#respond Sat, 24 Nov 2018 14:19:20 +0000 http://golmoradi.net/?p=13087 ...]]> به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر هندیجان، ضعف برخی مدیران شهرستان هندیجان سبب شده مشکلات در منطقه بیشتر شود که هر روز اخبار آن مردم را مضطرب می‌ کند.مسئولان هیچ پاسخ قاطعی برای رفع مشکلات هندیجان ندارند و یا اعلام می‌کنند در دست بررسی و یا در حال پیگیری است؛ اما زمان اتمام پیگیری‌ها و به نتیجه رسیدن کارها معلوم نیست.

بخشی از مشکلات هندیجان را می‌توان در عدم استقرار ادارات ثبت اسناد، اوقاف، بنیاد مسکن، تعزیرات حکومتی، مزارع پرورش آبزیان، مرکز معاینه فنی، شرکت پخش فرآورده‌های نفتی، پلیس + ۱۰ و عدم به‌ کارگیری جوانان بومی و تحصیل‌ کرده در ادارات این شهر برشمرد.

علی گلمرادی به ‌عنوان نماینده و وکیل مردم محروم هندیجان در مجلس شورای اسلامی، که مردم به وی اعتماد کرده و با رأی خود، رسالت بزرگ ارتقاء و شکوفایی شهر و جوانان مستعد آن را بر عهده وی نهاده‌اند، راهی جز برخورد با نیروهای ضعیف و بعضاً سهل ‌انگار که اوضاع شهر را به حالت فعلی رسانده‌اند، ندارد.

اگر مسئولان هندیجان به خود نیایند و برنامه‌های جدید و راهبردی ارائه و نسبت به قبل تلاش خود را دو چندان نکنند؛ احتمال دارد بزودی شاهد تغییرات عمده در این شهرستان باشیم.علی گلمرادی نماینده مردم هندیجان در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: انتظار من این است که مردم و رسانه‌ها مطالبه گر باشند، سکوت نکنند، مشکلات و معضلات شهرستان و حتی کل حوزه انتخابیه را پیگیری کنند. فعالان اجتماعی و فضای مجازی هم با حفظ حرمت و احترام به مدیران، پیگیر مشکلات و درخواست خود باشند.

وی افزود: بهانه‌های واهی برای عدم‌ استقرار ادارات در هندیجان قابل ‌قبول نیست و بیان‌گر بی تعهدی و بی‌ مسئولیتی ادارات کل خوزستان است.گلمرادی خواستار پیگیریِ جدی مسئولین شهرستان برای رفع مشکلات شد و گفت: هرجا که مسئولین احساس کردند نیاز است که نماینده ورود کند، آماده هستیم تا از مرکز استان یا پایتخت، مشکلات را پیگیری نمائیم.

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13087 0
هم اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی ،شهرداري و شوراي شهربندر ماهشهر و علي گلمرادي http://golmoradi.net/?p=13083 http://golmoradi.net/?p=13083#respond Fri, 23 Nov 2018 08:01:05 +0000 http://golmoradi.net/?p=13083 هم اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی ،شهرداري و شوراي شهربندر ماهشهر و علي گلمرادي نماينده مردم بندر ماهشهر،اميديه،هنديجان و بندر امام خميني در اين دانشگاه برگزار شد
برای دانلود ویدیو از لینک زیر اقدام  نمائید

 

نمایش ویدیو هم اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی
]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13083 0
استخدامی های پتروشیمی بوعلی بزودی و با الویت بومیان شهرستان اجرا می‌شود http://golmoradi.net/?p=13080 http://golmoradi.net/?p=13080#respond Tue, 13 Nov 2018 07:37:26 +0000 http://golmoradi.net/?p=13080 واکنش نماینده بندرماهشهر به خبر خورنا:استخدامی های پتروشیمی بوعلی بزودی و با الویت بومیان شهرستان اجرا می‌شود
برای دانلود ویدیو از لینک زیر اقدام  نمائید

 

نمایش ویدیو واکنش نماینده بندرماهشهر به خبر خورنا
]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13080 0
وضعیت امروز خوزستان نتیجه کم‌کاری مدیران در دو دهه اخیر است http://golmoradi.net/?p=13077 http://golmoradi.net/?p=13077#respond Sat, 10 Nov 2018 18:35:20 +0000 http://golmoradi.net/?p=13077 ...]]> به گزارش خبرنگار مهر، علی گلمرادی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری و شورای شهر بندر ماهشهر اظهار کرد: وضعیت امروز کشور وضعیت خوبی نبوده و این مسأله ناشی از کم‌کاری مدیران است و هیچ توجیهی در این باره پذیرفتنی نیست.وی ادامه داد: اگر دو دهه اخیر مدیران به صورت جهادی و علمی کار می‌کردند امروز با این حجم مشکلات در استان و کشور مواجه نبودیم. مشکل اقتصاد، معیشت، اشتغال و غیره با ظرفیت‌های موجود در استان و کشور هم‌خوانی ندارد و کم‌کاری و اهمال مدیران در این رابطه کاملاً محرز است.

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی(ره) در خانه ملت بیان کرد: برون‌رفت از این وضعیت نیازمند هم‌افزایی تمام دستگاه‌ها، ادارات و نهادها است. برای تغییر این شرایط مدیران باید به صورت علمی و جهادی به کار و تلاش بپردازند. باید دانایی محوری را سرلوحه کار خود قرار دهیم. این دانایی محوری دشمن را نیز مأیوس خواهد کرد.

وی افزود: البته در این راه بزرگنمایی مشکلات نیز راه حل مناسب و کارگشایی نیست. باید در کنار بیان مشکلات راهکارهای رفع آنها را نیز شناسایی و معرفی کنیم. بهره‌گیری مناسب از سرمایه‌های فکری در این راستا می‌تواند بسیار کارگشا باشد و در راستای توسعه و پیشرفت منطقه و کشور تأثیر فراوان و بسزایی بر جا بگذارد.

گلمرادی متذکر شد: نقش، تأثیر و جایگاه مجلس نیز در این مسیر بسیار مهم و تأثیرگذار است. مجلس برای حل مشکلات تمام ظرفیت‌های خود را به کار می‌گیرد و صاحبان فکر و اندیشه باید در قالب طرح و ایده، راهکارها را به نمایندگان ارائه کنند.

نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی(ره) در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت صنعت برای توسعه و پیشرفت حوزه انتخابیه اظهار کرد: دانشگاه و صنعت باید دوشادوش یکدیگر و در کنار هم و با هم‌افزایی و کمک به یکدیگر مشکلات را یکی پس از دیگری از پیش رو برداشته و در جهت توسعه حوزه انتخابیه گام بردارند.

وی ادامه داد: تشکیل پارلمان‌های محلی نیز می‌تواند در شناسایی مشکلات و رفع آنها  مؤثر و با اهمیت باشد. این پارلمان‌ها قرار بود در قالب موضوعات و سرفصل‌های مختلف در حوزه انتخابیه تشکیل شود. اگر این اتفاق می‌افتاد بخش عمده‌ای از معضلات کنونی منطقه مرتفع می‌شد.

گلمرادی عنوان کرد: دانشگاه و شورای شهر و شهرداری و تمام نخبگان باید به کمک تشکیل این پارلمان محلی بیایند و بنده نیز این پارلمان را به مجلس وصل و از ایده‌های ناب و نظرات صاحبان فکر و اندیشه به خوبی بهره‌گیری خواهم کرد. رویکردها نیز باید تغییر کند و هرجا به جای همگرایی، شاهد واگرایی بوده‌ایم، آن را تبدیل به هم‌گرایی و هم‌افزایی کنیم.

نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر بندر امام خمینی(ره) در مجلس شورای اسلامی همچنین به معضل آب و فاضلاب در این حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: این معضل به دلیل وجود مشکل ساختاری است و در کوتاه مدت حل نخواهد شد. اعتبارات بسیار خوبی برای این موضوع اختصاص داده شده است که باید تلاش شود این اعتبارات در کوتاه‌مدت جذب شود.

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13077 0
علی گلمرادی بیمارستان معرفی بندر ماهشهر با کمبود کادر درمانی مواجه است http://golmoradi.net/?p=13074 http://golmoradi.net/?p=13074#respond Sat, 10 Nov 2018 18:30:35 +0000 http://golmoradi.net/?p=13074 ...]]> نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس: بیمارستان معرفی بندر ماهشهر با کمبود کادر درمانی مواجه است/ اخذ مجوز استخدام مورد نیاز از طریق وزیر بهداشت پیگیری خواهد شد

علی گلمرادی در نشست بررسی مشکلات پرسنل بیمارستان حاجیه نرگس معرفی اظهار کرد: مشکلات و معضلات نیروی انسانی و کادر درمانی این بیمارستان باید با حساسیت ویژه‌ای پیگیری شود. این مرکز درمانی توسعه بسیار خوبی پیدا کرده و نیاز به افزایش نیروی انسانی دارد.

وی افزود: این موضوع را به طور خاص از طریق وزیر بهداشت پیگیری خواهم کرد. علاوه بر این مشکلات معیشتی، حقوق و دستمزد و … کادر درمانی این بیمارستان نیز باید مورد پیگیری ویژه قرار بگیرد.نماینده مردم بندر ماهشهر بیان کرد: بیمارستان معرفی پیش از توسعه با کمبود نیرو مواجه بود و اکنون با توسعه بخش‌های این مرکز درمانی این کمبود ملموس‌تر شده است. برای حل این مشکل قرار بر این شد موضوع از طریق وزیر بهداشت و سازمان امور استخدامی کشور پیگیری شود.گلمرادی متذکر شد: در این رابطه نشستی توسط مجمع نمایندگان خوزستان با وزیر بهداشت برگزار و موضوع با جدیت پیگیری خواهد

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13074 0
جلسه رفع موانع احداث پارک آبی پتروشیمی مارون برگزار شد http://golmoradi.net/?p=13068 http://golmoradi.net/?p=13068#respond Wed, 31 Oct 2018 11:15:18 +0000 http://golmoradi.net/?p=13068 ...]]> به گزارش پایگاه خبری ورزشی”ماه اسپورت”،در این جلسه که صبح امروز چهارشنبه ۹آبان ماه با حضور نماینده، فرماندار، سرپرست اداره ورزش و جوانان و مدیرعامل پتروشیمی مارون در محل فرمانداری بندرماهشهر برگزار شد، موانع احداث بزرگ‌ترین پارک آبی کشور بررسی شد.فرماندار بندر ماهشهر در این جلسه گفت: مهم‌ترین مانع احداث این پارک کاربری آن است که با جدیت دنبال تغییر کاربری آن هستیم.

محسن بیرانوند اظهار کرد: مقدمات تغییر کاربری زمین محل احداث پارک آبی مارون انجام شده است و به زودی شاهد آغاز عملیات احداث این پروژه بزرگ خواهیم بود.

نماینده بندر ماهشهر: متأسفانه در شهرستان بندر ماهشهر تمام مسئولان و ادارات دست به دست هم می‌دهند تا جلوی انجام کارها و اجرای پروژه‌ها را بگیرندعلی گلمرادی در جلسه بررسی موانع احداث پارک آبی مارون بندر ماهشهر گفت: طرح‌های بسیار خوبی برای اجرا در شهرستان بندر ماهشهر تعریف شده اما مشخص نیست به چه دلیلی اراده لازم برای احداث و تکمیل آنها وجود ندارد.

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13068 0
بازدي علی گلمرادی از مدرسه خيرساز شركت پتروشيمی مارون در شهر چمران http://golmoradi.net/?p=13071 http://golmoradi.net/?p=13071#respond Mon, 29 Oct 2018 11:22:30 +0000 http://golmoradi.net/?p=13071 ...]]> بازديد نماينده مردم بندر ماهشهر از مدرسه خيرساز شركت پتروشيمی مارون در شهر چمران/ احداث ۴ مدرسه خیرساز توسط پتروشیمی مارون در شهرستان بندر ماهشهر

علی گلمرادی به منظور پيگيری مطالبات مردم منطقه، از پروژه‌های خيريه پتروشيمی مارون در حوزه مدرسه‌سازی بازديد كرد.در اين بازديد مهندس صلاحت پور مدير منابع انسانی پتروشيمی مارون و نماينده مدير عامل در امور خيريه و مسئوليت اجتماعی مدير عامل، گلمرادی را همراهی می‌كرد.

مدرسه دوازده كلاسه پتروشيمی مارون كه در كنار كلاس‌های آموزشی، دفاتر مديريت، آزمايشگاه پيشرفته، حمام و سرويس‌های بهداشتی، منزل سرايداری و نگهبانی را در فضايی به مساحت زير بنای حدود ۲ هزار متر مربع شامل می‌شود و به زودی افتتاح خواهد شد.در اين بازديد به درخواست و با پيگيری نماينده مردم منطقه و موافقت مديريت پتروشيمی مارون، مقرر شد تجهيز مدرسه فوق به ميز و صندلی، كولر، وسايل گرمايشی، لوازم آزمايشگاهی و … با هزينه بيش از ۷ ميليارد ريال توسط اين شركت خير انجام شود.

گفتنی است مدرسه مارون يك نیز در منازل مسكن مهر فاز ۷ ماهشهر توسط پتروشيمی مارون احداث شده و هم‌اكنون در حال بهره‌برداری است و فاز دوم اين مدرسه در قالب طرح توسعه‌ای به زودی احداث خواهد شد.ساخت مدرسه مدرن ۱۲ كلاسه در بندر امام خمينی (ره) و مدرسه روستای گرگر از برنامه‌های خيريه اين شركت در آينده نزديك خواهد بود كه با پيگيری علی گلمرادی و همت شركت پتروشيمی مارون احداث خواهد شد.

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13071 0
دیدار علی گلمرادی رئیس فراکسیون کودک و نوجوان مجلس شورای اسلامی با مربیان کودک و بررسی مشکلات آنها http://golmoradi.net/?p=13065 http://golmoradi.net/?p=13065#respond Sat, 27 Oct 2018 15:04:39 +0000 http://golmoradi.net/?p=13065 ...]]> در ادامه رویداد فناورانه ریتاک آقای دکتر گلمرادی نماینده مجلس و رئیس فراکسیون کودک و نوجوان به اتفاق دکتر حسینیان دبیر اجرایی فراکسیون کودک و نوجوان و دکتر شریعت مشاور حوزه تعلیم و تربیت از مراکز آموزشی و کلاسهای دوره های تربیت مربی مهد کودک جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی دیدن کردند .
آقای گلمرادی در این دیدار ضمن برقرار تعامل با برنامه ریزان آموزشی ، اساتید و شرکت کنندگان در کلاس ها به بررسی و ارزیابی میدانی از اثر بخشی کلاسها ی جهاد دانشگاهی در ایجاد مهارت های مورد نیاز در فعالیت های آموزشی ، تربیتی مربوط به کودکان و نوجوانان پرداختند .

بررسی مشکلات مربیان کودک از جمله قرادادهای استخدامی موقت و عدم امنیت شغلی آنان ، پرداخت ناکافی حقوق و دستمزد بخش دیگری از برنامه های امروز علی گلمرادی در حاشیه برگزاری رویداد فناورانه ریتاک بود.
علی گلمرادی: *تشکیل فراکسیون کودک و نوجوان می تواند گام موثری در جهت تقویت و رفع مشکلات این حوزه باشد.

در این دیدار رئیس فراکسیون کودک و نوجوان از گشایش دبیر خانه این فراکسیون خبرداد و گفت: *به زودی دبیرخانه فراکسیون کودک و نوجوان انتخاب و با حضور اعضاء فراکسیون و مسئولین سازمانها و نهادهای حوزه کودک و نوجوان رسما افتتاح می شود.*

]]>
http://golmoradi.net/?feed=rss2&p=13065 0